Mam problem z galerią the sims 4

autor: nidols
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

Zaakceptowane rozwiązanie

Mam problem z galerią the sims 4

★★ Novice

Hej, mam następujący problem z galerią. Mam skończone 16 lat więc galeria jest i istenieje, natomiast nie chce sie włączyć. Jest okienko „Próba polaczenia” i potrafi sie tak ładować kilka godzin. Mam połączenie z internetem bardzo dobre, próbowałam też hotspota. Zapory i programy antywirusowe też już zrobiłam co było napisane we wcześniejszych tematach. Naprawiałam grę, urochamialam ponownie grę i laptopa, usunęłam pliki podręczne gry. Co mogę zrobić żeby w końcu się połączyło?? Pomocy i dziękuję 

Wiadomość 1 z 10 (420 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Zaakceptowane rozwiazanie

Dot.: Mam problem z galerią the sims 4

★★ Novice

Problem nie pojawia się na koncie dla administratora! Dziękuję bardzo 

Zobacz w watku

Wiadomość 9 z 10 (236 wyświetleń)

Wszystkie odpowiedzi

Dot.: Mam problem z galerią the sims 4

Community Manager

Hej @nidols 

 

Wybacz późną odpowiedź.

 

Czy opisany przez Ciebie problem pojawia się nadal?

Wiadomość 2 z 10 (357 wyświetleń)

Dot.: Mam problem z galerią the sims 4

★★ Novice

Niestety tak Frown(  Jest już problem od tygodnia

Wiadomość 3 z 10 (354 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Mam problem z galerią the sims 4

Hej @nidols 

 

Czy mogłabyś podać więcej wskazówek:

- np. co w międzyczasie zrobiłaś/dodałaś/wyjęłaś z gry?

- jakie pliki tymczasowe usunęłaś z gry?

- czy masz w grze jakieś mody/cc?

- czy wcześniej miałaś pełny dostęp do galerii?

 

Pozwoli to na lepsze rozpoznanie Twojego problemu. Standard smile

 

Pozdrawiam

-----------------------------------------------------------

Nie pracuję ani nie mam żadnych powiązań z EA. Jestem wolontariuszem i staram się pomagać graczom w naprawie ich gry zgodnie z moją najlepszą wiedzą i nie ponoszę odpowiedzialności za szkody wyrządzone twojemu komputerowi/grze.

Jeżeli moje wskazówki okazały się pomocne, nie zapomnij przyznać XP! Kliknij "Zaakceptuj rozwiązanie" jeżeli post pomógł Ci uporać się z problemem.
Dziękuję!
Wiadomość 4 z 10 (346 wyświetleń)

Dot.: Mam problem z galerią the sims 4

★★ Novice

Sytuacja wygląda tak, że z gry nic nie wyciągałam tak stricte, nie mam modów ani żadnych cc, posiadałam w przeszłości ale wszystkie usunęłam. Jedyne co wyjęłam z folderu the sims 4 to plik z pamięcią podręczną, natomiast nic więcej nie ruszałam, wcześniej nie miałam dostępu do galerii bo nie miałam ukończonych 16 lat, natomiast teraz jak mam już pełną kontrolę nad kontem to jest galeria i dalej są te „próby polaczenia” z internetem który jest dobry, w zaporze jest wyjątek simsow, a program antywirusowy McAfee odinstalowalam. 

Wiadomość 5 z 10 (325 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Mam problem z galerią the sims 4

[ Edytowane ]

@nidols 

 

Pozwól, że zadam Ci jeszcze kilka pytań:

 

- Czy możesz napisać jak nazywa się ten plik "z pamięcią podręczną", który usunęłaś z gry (dokładna nazwa pliku) i dlaczego go usunęłaś?

- Czy po ukończeniu 16-go roku wchodziłaś już do galerii i miałaś możliwość coś stamtąd pobierać?

- Czy masz możliwość zakupu gier w aplikacji EA App?

 

-

 

-----------------------------------------------------------

Nie pracuję ani nie mam żadnych powiązań z EA. Jestem wolontariuszem i staram się pomagać graczom w naprawie ich gry zgodnie z moją najlepszą wiedzą i nie ponoszę odpowiedzialności za szkody wyrządzone twojemu komputerowi/grze.

Jeżeli moje wskazówki okazały się pomocne, nie zapomnij przyznać XP! Kliknij "Zaakceptuj rozwiązanie" jeżeli post pomógł Ci uporać się z problemem.
Dziękuję!
Wiadomość 6 z 10 (304 wyświetleń)

Dot.: Mam problem z galerią the sims 4

★★ Novice

Plik nazywał się localthumbcache.package i usunęłam go ponieważ, na innych forach pisali, że jest to jedno z rozwiązań aby galeria mogła znów zacząć działać. Galeria nie działała mi świeżo po skońćzeniu 16 lat i nie działała w ogole, gdy ukoćzyłam ten rok życia. W aplikacji EA mogę normalnie przeglądac gry i je zakupywać. Galeria ogolnie jest w grze tylko nie moze sie polaczyc z internetem. Pozdrawiam 

 

Wiadomość 7 z 10 (292 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Mam problem z galerią the sims 4

Community Manager

Hej @nidols 

 

Dla testu sprawdź proszę czy problem będzie pojawiał się również na nowo utworzonym koncie administratora na komputerze. 

 

Tworzenie konta użytkownika lokalnego lub konta administratora w systemie Windows 10

Wiadomość 8 z 10 (265 wyświetleń)

Dot.: Mam problem z galerią the sims 4

★★ Novice

Problem nie pojawia się na koncie dla administratora! Dziękuję bardzo 

Wiadomość 9 z 10 (237 wyświetleń)

Dot.: Mam problem z galerią the sims 4

Community Manager

@nidols super, że się udało i dzięki za potwierdzenie Thumbs up

EA_KalinaAHQ

Wiadomość 10 z 10 (227 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

ea-promo

Zabezpiecz swoje konto EA

Gdy będziesz ustawiać urządzenie jako zaufane, wyślemy Ci kod, by się upewnić się, że Ty to Ty.

Dowiedz się więcej o weryfikacji logowania

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem