utracono połączenie z serwerem podczas zmiany mapy

autor: Yari1985
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

utracono połączenie z serwerem podczas zmiany mapy

★★★★ Novice

Witam , mam dość powszechny problem ( jak zauważyłem ) z wyrzucaniem gry do menu i ww błędem. Najdziwniejsze jest to , że występuje tylko i wyłącznie podczas zmiany mapy w rozgrywce sieciowej. W czasie gry nie ma ŻADNYCH problemów, ani przy pierwszym uruchomieniu. Jedynie jak dana rozgrywka się kończy , wyskakuje podsumowanie , jest duży lag , ciemny ekran i bach , menu gry z błędem... .

Wiadomość 1 z 4 (473 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: utracono połączenie z serwerem podczas zmiany mapy

★★★★ Novice

Ok , znalazłem rozwiązanie i przyczynę. Gram na ustawionym directx 11 w opcjach. Po przestawieniu na directx 12 problem nie występuje. Kłopot w tym, że nie chcę grać na directx 12 bo gra nie działa płynnie. Także nie jest problemem połączenie internetowe , a bug zawarty w grze. Fajnie by było gdyby EA sie tym zajęło bo to trochę żałosne , że takie coś występuje.

Wiadomość 2 z 4 (457 wyświetleń)

Dot.: utracono połączenie z serwerem podczas zmiany mapy

★★ Novice

Mam identyczny problem ! Czy ktoś może podać konkretną odpowiedź, bo wymuszania DX12 nie jest mi na rękę ze względów wydajnościowych ?

Wiadomość 3 z 4 (435 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: utracono połączenie z serwerem podczas zmiany mapy

★★★★★ Novice

Dokładnie jest tak jak napisano wyżej, dx12 nie jest płynny, a dx11 wyrzuca z serwera. Już prawie rok od premiery, a to dalej beta z błędami.

Wiadomość 4 z 4 (423 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

ea-promo

Zabezpiecz swoje konto EA

Gdy będziesz ustawiać urządzenie jako zaufane, wyślemy Ci kod, by się upewnić się, że Ty to Ty.

Dowiedz się więcej o weryfikacji logowania

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem