Dot.: the sims 4 nowy kod

autor: EA_Kuba
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

Zaakceptowane rozwiązanie

the sims 4 nowy kod

★★★ Newbie

Dzień dobry, mam problem z ponownym zainstalowaniem The Sims 4. Chcę zainstalować na tym samym komputerze co wcześniej, niestety jak wpisuje kod produkty to wyświetla mi się informacja, że kod został...zainstalowany czy moge poprosic o nowy kod

Wiadomość 2 z 5 (1 158 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Zaakceptowane rozwiazanie

Dot.: the sims 4 nowy kod

[ Edytowane ]
Community Manager

Hej @karolakladzia

 

Klucz raz przypisany do konta EA, pozostaje na nim po wieczność Standard smile Dlatego, aby zainstalować grę jeszcze raz na tym samym lub dowolnym komputerze, jedyne co musisz zrobić to zalogować się na to samo konta EA, z którym został wcześniej powiązany Twój klucz od gry. Jeśli otrzymujesz komunikat mówiący o tym, że kod został wykorzystany na innym koncie, to na 99% jesteś zalogowana na niewłaściwe konto Standard smile. (Ewentualnie może być to związane z tym, że Twoja gra czeka na Ciebie w sekcji "Ukryte")

 

Sprawdź po pierwsze swoje skrzynki e-mail w poszukiwaniu potwierdzenia utworzenia konta. Jeżeli poszukiwania spełzną na niczym zapraszam Cię do zamówienia z nami rozmowy poprzez naszą stronę pomocy Standard smile 

 

@natalia10426 Scaliłem Twój post z innym, z racji tego, że macie podobny problem Standard smile

 

//Przeniosłem Twój wpis z Origin do The Sims 4//

Zobacz w watku

Wiadomość 3 z 5 (1 188 wyświetleń)

Wszystkie odpowiedzi

nie pamiętam loginu ani hasła do starego konta

★★ Newbie

Jakiś czas temu kupiłam grę The Sims 4. Zalogowałam się na originie i kilka dni wszystko działało.Do czasu kiedy nie zapomniałam loginu oraz hasła do mojego konta. Czy jest jakaś możliwość aby je odzyskać?

Wiadomość 1 z 5 (1 146 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: the sims 4 nowy kod

[ Edytowane ]
Community Manager

Hej @karolakladzia

 

Klucz raz przypisany do konta EA, pozostaje na nim po wieczność Standard smile Dlatego, aby zainstalować grę jeszcze raz na tym samym lub dowolnym komputerze, jedyne co musisz zrobić to zalogować się na to samo konta EA, z którym został wcześniej powiązany Twój klucz od gry. Jeśli otrzymujesz komunikat mówiący o tym, że kod został wykorzystany na innym koncie, to na 99% jesteś zalogowana na niewłaściwe konto Standard smile. (Ewentualnie może być to związane z tym, że Twoja gra czeka na Ciebie w sekcji "Ukryte")

 

Sprawdź po pierwsze swoje skrzynki e-mail w poszukiwaniu potwierdzenia utworzenia konta. Jeżeli poszukiwania spełzną na niczym zapraszam Cię do zamówienia z nami rozmowy poprzez naszą stronę pomocy Standard smile 

 

@natalia10426 Scaliłem Twój post z innym, z racji tego, że macie podobny problem Standard smile

 

//Przeniosłem Twój wpis z Origin do The Sims 4//

Wiadomość 3 z 5 (1 189 wyświetleń)

Dot.: the sims 4 nowy kod

★★★ Newbie
@karolakladzia GDZIE JEST SEKCJA UKRYTE
Wiadomość 4 z 5 (556 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: the sims 4 nowy kod

Community Manager

Hej @FCKopi 

 

Przejdź do zakładki "Moja biblioteka gier" i kliknij w prawym górnym rogu "Filtruj" - "Ukryte"

 

filtruj.PNG

Wiadomość 5 z 5 (542 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

ea-promo

Zabezpiecz swoje konto EA

Gdy będziesz ustawiać urządzenie jako zaufane, wyślemy Ci kod, by się upewnić się, że Ty to Ty.

Dowiedz się więcej o weryfikacji logowania

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem