Dot.: Gra The sims 4 nie chce się wyłączyć

autor: EA_Odix
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

★★★ Newbie

Witam! kupiłam dziecku sims4 i mamy z grą nstp. problemy

1.w czasie gry znika dźwięk

2.po zapisaniu gry i po wciśnięciu polecenia wyłącz gra się zawiesza i nie można nic zrobić. Proszę o instrukcje co jest nie tak, niestety jestem tylko mamą która nie zna się aż tak dobrze na komputerach

Wiadomość 1 z 4 (713 wyświetleń)

Gra The sims 4 nie chce się wyłączyć

[ Edytowane ]
★★★ Newbie

Od jakiegoś czasu mam tak, że gdy chcę wyłączyć grę to się nie daje. Owszem daje się zapisywać, (potem gra dalej leci) daje się także wysłać do menu głównego. Niepokoi mnie to, gdyż nie wiem czy to problem z grą czy z laptopem, ponieważ ten laptop jest słaby. Proszę o jak natychmiastową odpowiedź....

Wiadomość 2 z 4 (706 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: sims4

Community Manager (retired)

@Zuziabie Witaj!

 

W powyższej sytuacji zalecałbym kroki, które znajdziesz poniżej według platformy na której grasz: 

 

Jeżeli grasz na PC:

 

  1. Spróbuj naprawy gry łatwy szybki i przyjemny krok na początek - INSTRUKCJA KLIKNIJ

  2. Jeśli naprawa nie skutkuje spróbuj grę po prosto przeinstalować:

    1. W aplikacji Origin - > Bibiloteka Moje Gry -> Prawy klik na grę - > Opcja Odinstaluj
    2. Usuń pliki gry (w domyślnej lokalizacji): C:\Program Files (x86)\Origin Games
  3. Uruchom grę w trybie 32 bitów - INSTRUKCJA 

Jeśli grasz na MAC:

 

  1. Spróbuj naprawy gry  - INSTRUKCJA KLIKNIJ
  2.  Odinstaluj grę - w zależności od wersji systemu ... najlepiej zajrzeć na oficjalną stronę wsparcia Apple - LINK
  3. Pomocne dodatkowe kroki z naszej strony pomocy odnośnie wersji na MAC - LINK

Kroki wspólne:

 

  • Jeśli używasz modów spróbuj je wyłączyć - instrukcja jak to zrobić - LINK 

  • Tryb okna - INSTRUKCJA
  • Rzadko się zdarza ale jednak... Raised eyebrow ażeby pliki zapisu powodowały problem i najlepszym sposobem wykluczenia tego jest tzw. zresetowanie gry Sims 4 - spowoduje to utworzenie nowego "świeżego" folderu ustawień/zapisu celem przetestowania - TUTAJ

  • W przypadku braku dźwięku lub ogólnie z ładowaniem zawieszaniem się gry radzimy również aktualizację sterowników do Twojej karty graficznej - jak to zrobić i gdzie pobrać znajdziesz TUTAJ

  • Ogólne kroki na nieprawidłowe działanie gry - TUTAJ

Jeśli opisany problem nadal będzie występować, prześlij nam proszę raport DXDIAG do Twojej odpowiedzi. Powodzenia! Fingers crossed

 

 

Wiadomość 3 z 4 (697 wyświetleń)

Dot.: Gra The sims 4 nie chce się wyłączyć

Community Manager (retired)

@agiemo209 Hej!

 

Przeniosłem Twój wpis do tego wątku innego użytkownika Sims Wink gdzie występuje podobny problem. Spróbuj proszę kroków zaproponowanych powyżej i również jeśli opisany błąd nadal będzie występować, prześlij nam proszę raport DXDIAG do Twojej odpowiedzi. Powodzenia! Fingers crossed

Wiadomość 4 z 4 (693 wyświetleń)

ea-promo

Zabezpiecz swoje konto EA

Gdy będziesz ustawiać urządzenie jako zaufane, wyślemy Ci kod, by się upewnić się, że Ty to Ty.

Dowiedz się więcej o weryfikacji logowania

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem