"Program The Sims 4 przestał działać" - Jak rozwiązać ten problem?

autor: Melciara
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

"Program The Sims 4 przestał działać" - Jak rozwiązać ten problem?

★ Novice

W trakcie ładowania gry pojawia się komunikat "Program The Sims 4 przestał działać". Pojawia się to od paru dni. Wcześniej gra chodziła jak należy, ale w trakcie gry (tak po około 40 minutach) pojawiał się ten sam komunikat. Dla informacji dodam, że w grze posiadam zawartość zmodyfikowaną. Gdy usunęłam folder z nią dalej było to samo. Najdziwniejsze jest to, że na koncie, gdzie nie mam dodatków do gry to się nie dzieje. Dzieje się to tylko na koncie, na którym mam dodatki. Proszę o szybką odpowiedź, bo dłużej nie wytrzymam z tym błędem! :C

Wiadomość 1 z 2 (13 607 wyświetleń)

Dot.: "Program The Sims 4 przestał działać" - Jak rozwiązać ten proble

Community Manager (retired)

Cześć @Melciara

 

Na początku polecam zapoznać się z bardzo pomocnym wpisem autorstwa @EA_Odix:

http://answers.ea.com/t5/Problemy-techniczne/Wywala-mnie-z-the-sims-4/m-p/5877847#U5877847

 

Znajdziesz tam kilka podstawowych kroków, którymi można rozwiązać większość problemów z The Sims 4.

 

Daj znać czy po ich zastosowaniu udało się poprawnie uruchomić grę również i w Twoim przypadku. Trzymam kciuki, aby tak się stało Fingers crossed

Wiadomość 2 z 2 (13 591 wyświetleń)

ea-promo

Zabezpiecz swoje konto EA

Gdy będziesz ustawiać urządzenie jako zaufane, wyślemy Ci kod, by się upewnić się, że Ty to Ty.

Dowiedz się więcej o weryfikacji logowania

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem