problem z włączeniem Bf1

autor: Talo1234
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

Zaakceptowane rozwiązanie

problem z włączeniem Bf1

★★★★ Novice

Witam mam problem z włączeniem Bf1 dodam że czasami gra się odpala normalnie (ale to nie za często) a większość razy mam czarny ekran i w prawym górnym rogu kręci się kółko jak by wczytywało tylko żę tak sie może kręcić i kręcić i nic się nie dzieje.

 

Wiadomość 1 z 6 (708 wyświetleń)

Zaakceptowane rozwiazanie

Dot.: problem z włączeniem Bf1

[ Edytowane ]

Większość tego typu problemów to zazwyczaj aktualizacje sytemu, grafiki czy też problem z antywirusem.

 

1.Czy pobierałeś nowe sterowniki do karty grafiki?

2.Spróbuj też kliknąć prawym na grę i wybrać Napraw

3.Podeślij też "dxdiag" jak to wykonać: http://answers.ea.com/t5/Origin/Info-Jak-wygenerowac-raport-DxDiag/m-p/5923956#U5923956

 

 

 

Zobacz w watku

Wiadomość 2 z 6 (742 wyświetleń)

Wszystkie odpowiedzi

Dot.: problem z włączeniem Bf1

[ Edytowane ]

Większość tego typu problemów to zazwyczaj aktualizacje sytemu, grafiki czy też problem z antywirusem.

 

1.Czy pobierałeś nowe sterowniki do karty grafiki?

2.Spróbuj też kliknąć prawym na grę i wybrać Napraw

3.Podeślij też "dxdiag" jak to wykonać: http://answers.ea.com/t5/Origin/Info-Jak-wygenerowac-raport-DxDiag/m-p/5923956#U5923956

 

 

 

Wiadomość 2 z 6 (743 wyświetleń)

Dot.: problem z włączeniem Bf1

[ Edytowane ]
★★★★ Novice

dzieki wielkie za odpowiedz. Dziś włączyłem grę i odpaliła się od razu zrobiłem jak napisałeś włączyłem te 64bit w dx11 zobaczymy jak będzie później.

a sterowniki mam wszystkie aktualne tak że to chyba nie wina sterowników. Wysyłam też raport z dx jak mi poradziłeś więc może ty coś znajdziesz czy coś jest nie tak

Dzięki wielkie za odp..

Dam znać póżniej czy sie odpala normalnie za każdym razem

Wiadomość 3 z 6 (691 wyświetleń)

Dot.: problem z włączeniem Bf1

★★★★ Novice

Niestety problem cały czas jest Frown dziś tylko raz udało się odpalić grę Frown

Wiadomość 4 z 6 (657 wyświetleń)

Dot.: problem z włączeniem Bf1

★★★★ Novice

Jaką masz kartę graficzną? Jeśli Nvidi to dzisiaj odkryłem że po pobraniu najnowszego sterownika 381.65  pojawia się ten problem, więc w tym wypadku polecam pobrać poprzedni sterownik 378.92 wtedy bf1 odpala się bez problemowo. 

Wiadomość 5 z 6 (644 wyświetleń)

Dot.: problem z włączeniem Bf1

★★★★ Novice

tak posiadam nvidie gtx 970

Dzięki wielkie za odp zaraz spróbuję zainstalować starsze sterowniki

Wiadomość 6 z 6 (628 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

ea-promo

Zabezpiecz swoje konto EA

Gdy będziesz ustawiać urządzenie jako zaufane, wyślemy Ci kod, by się upewnić się, że Ty to Ty.

Dowiedz się więcej o weryfikacji logowania

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem