problem z grafiką

autor: Lucky13_PL
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

Zaakceptowane rozwiązanie

problem z grafiką

★★★ Novice

Hej,

mam problem z grafiką, gdyż pomimo najnowszych sterów do karty graficznej MEA wykrywa tylko kartę zintegrowaną. NVidia GeForce Experience wykrywa GF1070 ale już MEA widzi Intela 4600. Czy ktoś miał podobny problem? Wyczytałem, żeby obniżyć ustawienia jakość post-procesu do niskich, ale w żaden sposób nie pomogło. 

 

Mój blaszak:

i7 4770k

GF1070

16GB Ram

Win 10 Home

Wiadomość 1 z 5 (700 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Zaakceptowane rozwiazanie

Dot.: problem z grafiką

★★★ Novice

@1Guma

Znalazłem rozwiązanie. "Wystarczyło" przełożyć kabel HDMI z jego "normalnego" gniazda na wyjście z karty graficznej. Hmm nie wiem dlaczego tak, ale grunt, że działa Standard smile

 

Zobacz w watku

Wiadomość 3 z 5 (803 wyświetleń)

Wszystkie odpowiedzi

Dot.: problem z grafiką

★★★ Pro

Cześć @Lucky13_PL

 

Sam korzystam z marki Radeon, dlatego w tym przypadku musiałem skontaktować się z moim znajomym. Spróbuj tego sposobu i daj znać czy pomogło:

 

Panel sterowania Nividi >> Zarządzanie ustawieniami 3d >>  Wybierz program do dostosowania >> tutaj musisz wskazać grę Mass Effect Andromeda 

 

 

Pozdrawiam,

Sebastian

 

 

Wiadomość 2 z 5 (688 wyświetleń)

Dot.: problem z grafiką

★★★ Novice

@1Guma

Znalazłem rozwiązanie. "Wystarczyło" przełożyć kabel HDMI z jego "normalnego" gniazda na wyjście z karty graficznej. Hmm nie wiem dlaczego tak, ale grunt, że działa Standard smile

 

Wiadomość 3 z 5 (804 wyświetleń)

Dot.: problem z grafiką

★★★ Pro

@Lucky13_PL miałeś kabel podłączony do płyty głównej, tak? 

Wiadomość 4 z 5 (677 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: problem z grafiką

★★★ Novice

@1Guma

dokładnie tak - kabel był podpięty do płyty głównej. Najdziwniejsze jest to, że MEA jest pierwszą grą, która wymusiła przepięcie kabla Standard smile

Wiadomość 5 z 5 (671 wyświetleń)

ea-promo

Zabezpiecz swoje konto EA

Gdy będziesz ustawiać urządzenie jako zaufane, wyślemy Ci kod, by się upewnić się, że Ty to Ty.

Dowiedz się więcej o weryfikacji logowania

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem