po zalogo

autor: madziajanikkk
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

★★ Newbie

po zalogowaniu sie na origin i wejsciu w zakladke moje gry, wyswietla sie ze nie posiadam jescze zadnych gier. jednak mialam the sims 4 oraz dodatki.

Wiadomość 1 z 3 (370 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Zaakceptowane rozwiazanie

Dot.: po zalogo

Community Manager

Hej @madziajanikkk

 

Jeżeli po zrobieniu tego co zaproponował Ci @1Guma, nadal gra nie będzie widoczna, prawdopodobnie jesteś zalogowana na niewłaściwe konto. Przeszukaj swoje skrzynki e-mailowe w poszukiwaniu wiadomości mówiącej o utworzeniu konta EA. Jeżeli nie uda Ci się nic znaleźć poproszę Cię o kontakt telefoniczny z jednym z naszych agentów. (przed telefonem upewnij się, że masz pod ręką klucz produktu od swojej gry Standard smile )

 

//Przeniosłem Twój post na właściwe forum Standard smile//

Zobacz w watku

Wiadomość 3 z 3 (368 wyświetleń)

Wszystkie odpowiedzi

Dot.: po zalogo

★★★ Pro

Witam,

 

1. Po pierwsze upewnij się, że jesteś zalogowana na właściwym koncie.

2. Będąc w zakładce "Moja biblioteka gier" kliknij w prawym górnym rogu programu na napis: FILTRUJ >>> Znajdziesz tam kilka opcji. Sprawdź czy nie masz gier w pozycji: Ukryte.

 

Pozdrawiam,

Sebastian

Wiadomość 2 z 3 (367 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: po zalogo

Community Manager

Hej @madziajanikkk

 

Jeżeli po zrobieniu tego co zaproponował Ci @1Guma, nadal gra nie będzie widoczna, prawdopodobnie jesteś zalogowana na niewłaściwe konto. Przeszukaj swoje skrzynki e-mailowe w poszukiwaniu wiadomości mówiącej o utworzeniu konta EA. Jeżeli nie uda Ci się nic znaleźć poproszę Cię o kontakt telefoniczny z jednym z naszych agentów. (przed telefonem upewnij się, że masz pod ręką klucz produktu od swojej gry Standard smile )

 

//Przeniosłem Twój post na właściwe forum Standard smile//

Wiadomość 3 z 3 (369 wyświetleń)

ea-promo

Zabezpiecz swoje konto EA

Gdy będziesz ustawiać urządzenie jako zaufane, wyślemy Ci kod, by się upewnić się, że Ty to Ty.

Dowiedz się więcej o weryfikacji logowania

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem