Dot.: order lafayette"a problem bug

autor: elenmajerka
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

Zaakceptowane rozwiązanie

order lafayette"a problem bug

★ Apprentice

juz drugi raz wykonuje zadanie order lafayette"a ostatni, piata cześć zadania mówi o zabiciu 25 wrogów jako francuski czołgista niestety nie zalicza grałem wszystkimi rodzajami pojazdów i nic pasek postępu na zerze.... jakieś pomysły? 

Wiadomość 1 z 5 (470 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Zaakceptowane rozwiazanie

Dot.: order lafayette"a problem bug

A że tak kolegę zapytam w jaki sposób to wykonujesz? 

 

Bo żeby to wykonać musisz być czołgistą i nie zabijać czołgiem tylko wyskakiwać z czołgu i zabijać pistoletem Wink

Zobacz w watku

Wiadomość 2 z 5 (493 wyświetleń)

Wszystkie odpowiedzi

Dot.: order lafayette"a problem bug

A że tak kolegę zapytam w jaki sposób to wykonujesz? 

 

Bo żeby to wykonać musisz być czołgistą i nie zabijać czołgiem tylko wyskakiwać z czołgu i zabijać pistoletem Wink

Wiadomość 2 z 5 (494 wyświetleń)

Dot.: order lafayette"a problem bug

★ Apprentice

hahaha to nie może być takie proste..buhahaha śmieje sie z siebie..zaraz sprawdzę ale na pewno masz racje...no tak jako czołgista a nie czołgiem a to duża różnica.... dzięki Standard smile 

Wiadomość 3 z 5 (459 wyświetleń)

Dot.: order lafayette"a problem bug

★★★★ Guide
Witam, ja zaczynając to zadanie wpadłem na rozwiązanie tego że czołgistą przypadkiem a mianowicie strzelając z czołgu do drugiego on zniszczył mnie pierwszy ale pociski które przed zgonem zdąrzyłem mu posłać zniszczyły go po moim zgonie i zaliczylo mi pierwsze dwa kile bo było w ich czolgu dwóch, jako zabicie czołgistą haha dobre, następnie pomyślalem że pocwaniakuje i zrobiłem tak: respiłem się w czołgu strzeliłem do wroga i szybko wyskakiwalem i jak gineli to byłem poza czołgiem Standard smile ale niestet to się nie sprawdziło i musiałem trochę pobiegać po terenie
Wiadomość 4 z 5 (430 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: order lafayette"a problem bug

[ Edytowane ]
★ Guide

Wygląda na to, że problem z orderem został rozwiązany - ostatnie zadanie do wykonania zostało zmienione na "zabij 25 wrogów czołgiem szturmowym  Saint-Chamond". Ufff, całe szczęście - wyskakiwanie z czołgu było karkołomnym przedsięwzięciem Wink

Wiadomość 5 z 5 (419 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

ea-promo

Zabezpiecz swoje konto EA

Gdy będziesz ustawiać urządzenie jako zaufane, wyślemy Ci kod, by się upewnić się, że Ty to Ty.

Dowiedz się więcej o weryfikacji logowania

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem