odwołanie ban

autor: marluk1992
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

Zaakceptowane rozwiązanie

Zbanowane konto

★★★★★ Novice

Witam,

Dziś rano ok. godz. 5:00 otrzymałem 2 maile z ea odnośnie blokady konta. Po kontakcie telefonicznym z konsultantem ea oraz mailu do lets_talk@ea.com czekam na odpowiedź i rozwiązanie mojego problemu.Zaznaczam, że nigdy nie kupowałem coinsów oraz nigdy ich nie sprzedawałem, a wszystkie zarobiłem dzięki rozgrywanym meczom, grze w lidze weekendowej oraz handlu. I to ostanie może być przyczyną omyłkowego bana. Po intensywnym handlu na piłkarzach Serie A (Calcio A) dostałem powyższe maile oraz ban na konto origin. Po szybkiej analizie angielskiego forum doszedłem do wniosku, że wcześniej wspomniany handel może być przyczyną moich nieprzyjemności. I teraz pytanie do wszystkich, czy zdarzyło się to komuś z polskojęzycznych graczy fify? Jeśli tak, to czy otrzymał jakieś odpowiedzi ze stron ea (czy jego problem został rozwiązany) oraz co bardzo ważne w jakim czasie. Już niedługo liga weekendowa, a na zbanowanym koncie rangi same się nie wbiją...Standard smile 

Pozdrawiam

Wiadomość 1 z 30 (2 711 wyświetleń)
0 Kudo

Zaakceptowane rozwiazanie

Dot.: Zbanowane konto

Community Manager (retired)

 

Witajcie!

 

Wiem, że blokada konta nie jest niczym przyjemnym jednak uruchamiając grę i logując się na nasze serwery akceptujecie regulamin. Jeśli z jakiś przyczyn Wasze konto zostało zablokowane przez dane studio za naruszenie zasad to zamiast oczerniania i wyzwisk @pawelnr9 macie prawo odwołania się od tej decyzji udowadniając wasze racje. Dlatego jeśli uważacie, że konto zostało niesłusznie zawieszone proszę Was abyście skorzystali z instrukcji z naszego forum o sposobie odwołania od tzw. Bana.

 

Info: Jak już wyślecie odwołanie uzbrójcie się w cierpliwość i oczekujcie odpowiedzi mailowej bezpośrednio od działu rozpatrującego zawieszone konta. 

 

Życzę Wam pozytywnie rozpatrzonego wniosku. 

Zobacz w watku

Wiadomość 13 z 30 (6 277 wyświetleń)

Wszystkie odpowiedzi

Dot.: Zbanowane konto

★★★ Pro

Co powiedział Ci konsultant? 

Wiadomość 2 z 30 (2 702 wyświetleń)
0 Kudo

Dot.: Zbanowane konto

★★★★★ Novice

Powiedział, że zgłosi to do siedzi EA, że postarają się naprawić w ciągu 72 godzin, ale z racji na dużą ilość problemów czas może się wydłużyć, czyli moim zdaniem standard... Oprócz tego na anglojęzycznym forum jakiś gracz odpisał mi, że on na odblokowanie swojego konta czeka ponad 2 tygodnie i po 3 mailach do lets_talk@ea.com jego sprawa stoi w miejscu... Wychodzi na to, że w najlepiej nic nie robić w fifie, bo za wszystko można dostać ban bez ostrzeżenia...

Wiadomość 3 z 30 (2 696 wyświetleń)
0 Kudo

Dot.: Zbanowane konto

★★★ Pro

Powiedz mi... Mecze sezonowe Online możesz rozgrywać? Czy tylko w trybie offline możesz grać? 

Wiadomość 4 z 30 (2 688 wyświetleń)
0 Kudo

Dot.: Zbanowane konto

★★★★★ Novice

Nie mogę się wogóle zalogować na serwery fify za pomocą origin, a jak wchodzę na web app to pojawia się taki oto komunikat: "ACCOUNT BANNED, this account is not able to access the FUT web app due to an account ban."

Wiadomość 5 z 30 (2 681 wyświetleń)
0 Kudo

Dot.: Zbanowane konto

★★★ Pro

Przykra sprawa. Mam nadzieję, że Twój problem zostanie jak najszybciej rozwiązany. Jak już będzie po wszystkim (strzelam, że to troszkę potrwa) zapytaj się może jak można temu zapobiec na przyszłość. PS Nie wiem czy wiesz, ale wszyscy użytkownicy platformy Origin otrzymali możliwość skorzystania z darmowego 7-dniowego abonamentu Origin Access. Tam są świetne gierki, wybierz coś dla siebie! Osobiście polecam grę "Unravel" oraz najnowszego Need for Speed-a. Przerwa od Fify dobrze Ci zrobi! Wrócisz z podwojoną siłą! Sam jestem wieloletnim fanem tego uniwersum i odpoczynek od serii dobrze mi zawsze robił. 

 

Pozdrawiam,

Sebastian

Wiadomość 6 z 30 (2 678 wyświetleń)
0 Kudo

Dot.: Zbanowane konto

★★★★★ Novice

Na dzień dzisiejszy mam dość firmy ea oraz platformy origin. Ban za grę zgodnie z zasadami boli bardzo, tym bardziej gdy poświęcasz grze dużo swojego wolnego czasu. Nie bluzgami i nie rzucam epitetami tylko dlatego, że jest ogromne prawdopodobieństwo na to, że obrażę niczemu niewinną osobę, a osoba odpowiedzialna za całą sprawę nawet nie usłyszy o moich wywodach, dalej mając sprawę moją i wielu innych uczciwych graczy w głębokim poważaniu.

PS. W przypadku gdy rozwiązanie sprawy będzie trwało tak długo jak to opisują niektórzy anglojęzyczni gracze zrezygnuję z kupna gier oraz wszystkich usług (a kupuję sporo gier sygnowanych znaczkiem ea, począwszy od Battlefield'ów, przez mass effect'y na simsach kończąc) wyżej wspomnianej firmy, a kolejną grę z serii fifa nie przyjmę prawdopodobnie nawet za darmo.Standard smile

Wiadomość 7 z 30 (2 676 wyświetleń)

Dot.: Zbanowane konto

★★★ Pro

Jeżeli jest to aż tak częsty problem zastanawia mnie fakt dlaczego tak długo trzeba czekać. Nie pozostaje nic innego jak usiąść wygodnie dzisiaj wieczorem przed TV i pokibicować podczas spotkania Ligi Mistrzów FC Porto - Juventus FC. 

Wiadomość 8 z 30 (2 673 wyświetleń)
0 Kudo

odwołanie ban

★★ Novice

Witam. Zablokowali mi konto bezpodstawnie a na odwołanie odp w następujący sposób. Mógłby mi ktoś doradzić jak walczyć o swoje ? Nie może tak być , że uczciwie grającemu graczu blokują konto za które musiał zapłacić. Oto treść wiadomości :"Dziękujemy za skontaktowanie się z nami w sprawie działań, które> zostały podjęte na Twoim koncie. Sankcje nałożone na Twoje konto> dotyczną następującego naruszenia:> > przyczyniania się lub nakłaniania do jakichkolwiek działań> obejmujących hakerstwo, łamanie kodów, wyłudzanie informacji przez> podszywanie się pod inną osobę, korzystanie z eksploitów lub cheatów> i/lub rozprowadzanie podrobionego oprogramowania i/lub wirtualnej> waluty/artykułów, bądź uczestniczenia w takiej działalności;> > Po dokładnym sprawdzeniu Twojego konta oraz odwołania przez Ciebie> zlożonego, informujemy, że działania podjęte na Twoim koncie zostały> wykonane poprawnie, w pełnej zgodności z naszymi zasadami oraz> procedurami.> > W związku z powyższym, podtrzymując nasze poprzednie decyzje, sankcje> nie zostaną zdjęte z Twojego konta, jak również nie będziemy tej> sprawy kontynuować.

Wiadomość 9 z 30 (2 609 wyświetleń)

Dot.: Zbanowane konto

★★★★★ Novice

EA to największy oszust wśród producentów gier... Ban za niwinność... Kpina to mało powiedziane... Śmiech na sali. Ludzie omijajcie tą gównianą firmę z daleka, bo zapłacicie kupe kasy za gre, a później dostaniecie bana za niewinnośc... Dajcie spokó ludzie... Omijajcie fife i ea z daleka...

Wiadomość 10 z 30 (2 656 wyświetleń)

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem

fifa-20-player-splash

Zabezpiecz swoje konto FIFA

Włącz weryfikację logowania, aby chronić swoje dane i uzyskać dostęp do aplikacji FUT Web App.

Zobacz więcej w centrum pomocy EA