Dot.: nie reaguje przycisk instalacyjny

autor: 1524387
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

nie reaguje przycisk instalacyjny

[ Edytowane ]
★ Novice

Mass Effect Andromeda - po pobraniu gry z płyt dvd origin nie reaguje na przycisk instalacyjny . Uruchamia się i po chwili znika . Uruchamiałem jako administrator , zmniejszyłem kontrole do minimum , antywirus wyłączony., zainstalowałem najnowsze sterowniki karty i nic. Dzięki za pomoc .

Wiadomość 1 z 4 (177 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: nie reaguje przycisk instalacyjny

★ Novice

Uruchamiając grę z exe wyskakuje mi taki błąd.

Wiadomość 2 z 4 (167 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: nie reaguje przycisk instalacyjny

Community Manager

Hej @1524387

 

Błąd który Ci się pojawia może być związany z uruchamianiem MassEffectAndromeda.exe w trybie zgodności ze starszym systemem operacyjnym. Kliknij prawym przyciskiem myszy na ten plik, wybierz Właściwości z sprawdź ustawienia w zakładce Zgodność

 

Z pliku który zamieściłeś wyciągnąłem parametry Twojego sprzętu: 

 

Karta graficzna: AMD Radeon HD 5800 Series

Procesor: Intel(R) Core(TM) i7 CPU 860 @ 2.80GHz

RAM: 4GB

 

Powyższa specyfikacja komputera jest poniżej minimalnych wymagań, w związku z tym nie mogę zagwarantować tego, że uda się ją uruchomić, bądź czy gra będzie działać płynnie. Jeżeli kupiłeś ją poprzez Origin, sprawdź czy możesz skorzystać z Gwarancji zadowolenia z gier Origin

Wiadomość 3 z 4 (143 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: nie reaguje przycisk instalacyjny

★ Novice

Witam.

Juz tak robiłem z zgodnością na wszystkie sposoby . Przeinstalowałem system na 64bit i pomogło gra się odpaliła . Planuje dokupić Ram.

Pozdrawiam . Proszę zamknąć temat.

Wiadomość 4 z 4 (140 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

ea-promo

Zabezpiecz swoje konto EA

Gdy będziesz ustawiać urządzenie jako zaufane, wyślemy Ci kod, by się upewnić się, że Ty to Ty.

Dowiedz się więcej o weryfikacji logowania

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem