Dot.: nie moge połaczyc sie z kolega w UT fifa17

autor: EA_Kuba
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

nie moge połaczyc sie z kolega w UT fifa17

★★★ Newbie

nie mogę polaczyc się i grać w UT w FIFA17, za każdym razem dołączam do gry i nic się nie dzieje. Inne tryby funkcjonują. ale online nie

Wiadomość 1 z 4 (3 135 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: nie moge połaczyc sie z kolega w UT fifa17

Community Manager

Hej @67colo

 

Na jakiej platformie grasz? Jest kilka rzeczy, które mogą powodować Twój problem. Większość z tych problemów może zostać rozwiązana poprzez stosowanie się do tych kilku kroków Standard smile 

Wiadomość 2 z 4 (3 126 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: nie moge połaczyc sie z kolega w UT fifa17

★★★ Newbie

hej, gram na PC, mogę wejść do gry, w UT mogę wchodzić i dokonywać zakupów graczy itp., ale gdy tylko próbuje zaprosić do gry znajomego , gra wysyła zaproszenie , ale po przyjęciu zaproszenia , nic się dalej nie dzieje,

Od czasu do czasu uda się rozegrać jeden - dwa mecze, ale potem znowu NIC.

Gramy w soboty i niedziele , wiec wydaje się że może serwery są przepełnione i to jest przyczyna

Wiadomość 3 z 4 (3 120 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: nie moge połaczyc sie z kolega w UT fifa17

Community Manager

Hej @67colo

 

Nie wspomniałeś o tym czy wykonałeś kroki, które Ci zaproponowałem Standard smile. Jeżeli zapraszasz kogoś do gry, to łączycie się bezpośrednio ze sobą na zasadzie modelu P2P. Kluczowym jest to, by połączenie było w taki sposób skonfigurowane. Czy osoba z którą grasz miewa problemy podczas gry z innymi? Czy problem pojawia się w momencie, gdy grasz z konkretnym użytkownikiem? Jeden z naszych użytkowników @Emixer96 ostatnio zaproponował rozwiązanie odnośnie problemu z grą online. 

Wiadomość 4 z 4 (3 113 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem

fifa-20-player-splash

Zabezpiecz swoje konto FIFA

Włącz weryfikację logowania, aby chronić swoje dane i uzyskać dostęp do aplikacji FUT Web App.

Zobacz więcej w centrum pomocy EA