nie mogę grac w mass effect andromeda

autor: AlicjaP1
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

nie mogę grac w mass effect andromeda

★★ Novice

Gra zamarza i wiesza sie juz w menu gry, nie odpowiada na komendy, wszystko trwa bardzo dlugo, praktycznie nie da się nawet zmienic ustawien 

 

Nie jestem w stanie grać. Grę mam zoptymalizowaną w nvidia geforce experience, zainstalowałam tez najnowsze sterowniki do karty graficznej.

 

Moj laptop jest ustawiony na high performace i zawsze podłączony do prądu

 

System:
Intel Core i7 - 4710HQ CPU @ 2.50Ghz 2.49 GHz
RAM 16 GB
64-bit OS
Nvidia Geforce GTX 970m

Wiadomość 1 z 2 (363 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: nie mogę grac w mass effect andromeda

Community Manager (retired)

Witaj @AlicjaP1

 

Czy problem z zamarzaniem gry w menu głównym pojawił się po zainstalowaniu łatki, czy może borykasz się z nim odkąd zakupiłaś MEA?

 

Również dziękuję, że od razu załączyłaś raport DxDiag! Udało mi się tam znaleźć taką "ciekawostkę" dotyczącą MEA.

 

+++ WER8 +++:
Fault bucket 129131298888, type 5

Event Name: RADAR_PRE_LEAK_64

Response: Not available

Cab Id: 0



Problem signature:

P1: MassEffectAndromeda.exe

P2: 1.0.0.0

P3: 6.3.9600.2.0.0

Może to wskazywać na problemy z wyciekiem pamięci RAM, jednak absolutnie nie chcę martwić Cię na zapas. Aby lepiej poznać przyczynę problemu potrzebowałabym raportu MsInfo - niestety nie mogę poprosić Cię o zamieszczenie go na publicznym forum, ani o wysłanie go w prywatnej wiadomości Embarrassed

 

Dlatego, bardzo prosiłabym, abyś założyła sprawę na stronie EA Help i od razu załączyła tam raport DxDiag oraz wspomniane MsInfo - nasi doradcy zapewnią Ci odpowiednią pomoc.

 

Pozdrawiam!

Wiadomość 2 z 2 (341 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

ea-promo

Zabezpiecz swoje konto EA

Gdy będziesz ustawiać urządzenie jako zaufane, wyślemy Ci kod, by się upewnić się, że Ty to Ty.

Dowiedz się więcej o weryfikacji logowania

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem