Dot.: mam problem z łącznością w grze the sims 4 oraz aplikacji origin

autor: EA_Ataashi
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

mam problem z łącznością w grze the sims 4 oraz aplikacji origin

★★★ Newbie

Nie działa mi galeria w simsach, wyświetla się brak połączenia z internetem, a gdy dam połącz to zacina mi cały komputer oraz jest napisane, że nie udało się uzyskać połączenia z internetem, aplikacja origin jest w trybie offline a gdy jest online to i tak nie działają pewne funkcje internetowe,

Wiadomość 1 z 2 (430 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: mam problem z łącznością w grze the sims 4 oraz aplikacji origin

Community Manager (retired)

Witaj @juliagrapl Standard smile

 

Czyli Twoja aplikacja Origin głównie sprawia problemy, zgadza się? Na razie spróbujemy potraktować to, jako kłopot z przejściem platformy w tryb online. Mamy na to kilka sprawdzonych sposobów Wink

 

  1. Przeinstaluj aplikację OriginNajnowszą wersję programu znajdziesz tutaj.
  2. Wyłącz modem od zasilania i odczekaj ok. 3 min. Następnie włącz modem ponownie. Po wykonaniu tej czynności spróbuj jeszcze raz uruchomić komputer i sprawdź połączenie.
  3. Sprawdź czy komputer ma ustawioną prawidłową datę oraz czas w systemie Windows.
  4. Przed uruchomieniem gry wyłącz wszelkie komunikatory oraz aplikacje do udostępniania plików.
  5. Wyczyść pliki cache DNS.
  6. Zresetuj ustawienia Internet Explorera.
  7. Przywróć plik Hosts do ustawień domyślnych.
  8. Użyj programu Ccleaner do usunięcia zbędnych/uszkodzonych plików na komputerze.

Mam nadzieję, że to załatwi sprawę Fingers crossed Jednak gdyby problem nie zniknął, bardzo prosiłabym o informację jakie konkretne funkcje sieciowe nadal sprawiają problemy.

 

Pozdrawiam! 

Wiadomość 2 z 2 (419 wyświetleń)

ea-promo

Zabezpiecz swoje konto EA

Gdy będziesz ustawiać urządzenie jako zaufane, wyślemy Ci kod, by się upewnić się, że Ty to Ty.

Dowiedz się więcej o weryfikacji logowania

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem