kod produktu

autor: matitok05
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

Zaakceptowane rozwiązanie

kod produktu

★★★ Newbie

Witam, w dniu dzisiejszym tj. 19 marca 2017 roku zakupiłem dodatek do gry SIMS4 "Spotkajmy się" w sklepie Media Ekspert. Wpisałem kod produktu zgodnie z instrukcją i dostałem informację, że kod został zrealizowany. Czy ktoś jest mi w stanie pomóc co mam zrobić w takiej sytuacji?

Wiadomość 1 z 3 (627 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Zaakceptowane rozwiazanie

Dot.: kod produktu

Community Manager (retired)

@matitok05 

 

W przypadku problemu z kodem (szczególnie od dodatku) sprawdź proszę jak już @1Guma zaproponował czy nie przypisał się już do konta - instrukcja poniżej:

 

Jeśli dodatek "Spotkajmy się" jest widoczny na liście, ale tylko do kupienia zalecamy wtedy kontakt z działem pomocy. Kontaktując się z kolegami i koleżankami z działu pomocy,  przygotuj proszę problematyczny kod z pudełka.

 

Powodzenia :eahigh_file:

Zobacz w watku

Wiadomość 3 z 3 (624 wyświetleń)

Wszystkie odpowiedzi

Dot.: kod produktu

★★★ Pro

Wejdź do zakładki " Moja biblioteka gier" -  https://www.origin.com/pol/pl-pl/game-library

 

Wybierz grę - The Sims 4. Kliknij na zakładkę: ZAWARTOŚĆ DODATKOWA i tam sprawdź czy masz dodatek, który zakupiłeś. 

 

Pozdrawiam,

Sebastian

Wiadomość 2 z 3 (617 wyświetleń)

Dot.: kod produktu

Community Manager (retired)

@matitok05 

 

W przypadku problemu z kodem (szczególnie od dodatku) sprawdź proszę jak już @1Guma zaproponował czy nie przypisał się już do konta - instrukcja poniżej:

 

Jeśli dodatek "Spotkajmy się" jest widoczny na liście, ale tylko do kupienia zalecamy wtedy kontakt z działem pomocy. Kontaktując się z kolegami i koleżankami z działu pomocy,  przygotuj proszę problematyczny kod z pudełka.

 

Powodzenia :eahigh_file:

Wiadomość 3 z 3 (625 wyświetleń)

ea-promo

Zabezpiecz swoje konto EA

Gdy będziesz ustawiać urządzenie jako zaufane, wyślemy Ci kod, by się upewnić się, że Ty to Ty.

Dowiedz się więcej o weryfikacji logowania

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem