Dot.: kod produktu w NOWEJ GRZE jest już wykorzystany!!

autor: EA_Ataashi
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

kod produktu w NOWEJ GRZE jest już wykorzystany!!

★★★ Newbie

hej, mam problem z ponownym uruchomieniem gry. Nikt nie grał w nią około roku, więc gdy chciałam zagrać i normalnie się zalogowałam, wpisałam kod produktu wyskoczyło mi że kod jest już zrealizowany i nie wiem co robić ponieważ wydaje mi się że próbowałam już wszystkiego :/. Byłabym wdzięczna o podpowiedź w tej sprawie, dziękuję.

Wiadomość 1 z 2 (346 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: kod produktu w NOWEJ GRZE jest już wykorzystany!!

Community Manager (retired)

Cześć @talciaaa3

 

Spróbujemy coś poradzić na problem z ponownym uruchomieniem gry Wink Z Twojego opisu wynika, że być może gra została już wcześniej przypisana do innego konta, szczególnie że nikt przez dłuższy czas nie próbował jej uruchamiać.

 

Na szczęście, jeśli posiadasz kod aktywacyjny do gry, to sprawa będzie dość prosta do wyjaśnienia. Będziesz musiała jednak skontaktować się telefonicznie z naszym centrum pomocy. Nasi doradcy będą w stanie namierzyć właściwe konto, jeśli podasz im wspomniany kod.

 

TUTAJ znajdziesz kilka przydatnych wskazówek, jak zamówić rozmowę z doradcą przez stronę EA Help.

 

Powodzenia! :eahigh_file:

Wiadomość 2 z 2 (328 wyświetleń)

ea-promo

Zabezpiecz swoje konto EA

Gdy będziesz ustawiać urządzenie jako zaufane, wyślemy Ci kod, by się upewnić się, że Ty to Ty.

Dowiedz się więcej o weryfikacji logowania

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem