Dot.: instalacja the sims 4

autor: EA_Ataashi
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

instalacja the sims 4

★★★ Newbie

Hej.

Wczoraj zakupiłam The Sims 4 (płyta ) i nie mogę ich zainstalować na laptopie.Założyłam konto na origin i dalej nic.Postępowałam zgodnie z tym co pojawiło się na ekranie.Liczę na waszą pomoc Standard smile

Wiadomość 1 z 2 (364 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: instalacja the sims 4

Community Manager (retired)

Cześć @EEJW90

 

Czy mogę spytać na jakim etapie instalacji utknęłaś?

 

Pamiętaj, że po przypisaniu gry do konta EA, zawsze możesz pobrać jej zaktualizowaną wersję w naszego serwera, więc płytki stają się wtedy zbędne Wink

 

Jeśli gra pojawiła się w Twojej bibliotece, wystarczy że klikniesz na nią i wybierzesz opcję "Pobierz". W zależności od szybkości Twojego połączenia internetowego może to zająć trochę więcej czasu, ale warto poczekać, aby wszystkie aktualizacje zostały zainstalowane Standard smile 

 

W przypadku problemów z pobieraniem, upewnij się czy program antywirusowy go nie blokuje. Warto również włączyć opcję bezpiecznego pobierania na Origin:

Origin (w lewym górnym rogu) -> Ustawienia Aplikacji -> Diagnostyka -> Rozwiązywanie problemów -> Pobieranie w trybie bezpiecznym

 

Pozdrawiam!

 

 

Wiadomość 2 z 2 (350 wyświetleń)

ea-promo

Zabezpiecz swoje konto EA

Gdy będziesz ustawiać urządzenie jako zaufane, wyślemy Ci kod, by się upewnić się, że Ty to Ty.

Dowiedz się więcej o weryfikacji logowania

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem