Dot.: fifa 18 brak jezyka polskiego

autor: Revan2000s
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

Zaakceptowane rozwiązanie

fifa 18 brak jezyka polskiego

★★★ Newbie

Witam zakupiłam grę Fifa 18 na pc i niestety nie mam w opcjach języka polskiego. Dodam że zakupiłam ją na terenie Finlandii. Jak mogę kupić grę z dubblingiem polskim? Pozdrawiam

Wiadomość 1 z 2 (143 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Zaakceptowane rozwiazanie

Dot.: fifa 18 brak jezyka polskiego

Hej.

Niestety, ale w większości przypadków gry zakupione poza terenem Polski nie posiadają języka polskiego. Związane jest to z regionalizacją, przystosowaniem produktu na dany rynek.

Więcej o tej usłudze możesz przeczytać w TYM temacie.

Jeśli gra została zakupiona w sklepie Origin, być może kwalifikujesz się do jej zwrotu dzięki gwarancji zadowolenia Origin.

Jedynym sposobem na posiadanie języka polskiego poza granicami naszego państwa, jest zakupienie wersji pudełkowej lub klucza od polskiego sklepu.

Zobacz w watku

Wiadomość 2 z 2 (154 wyświetleń)

Wszystkie odpowiedzi

Dot.: fifa 18 brak jezyka polskiego

Hej.

Niestety, ale w większości przypadków gry zakupione poza terenem Polski nie posiadają języka polskiego. Związane jest to z regionalizacją, przystosowaniem produktu na dany rynek.

Więcej o tej usłudze możesz przeczytać w TYM temacie.

Jeśli gra została zakupiona w sklepie Origin, być może kwalifikujesz się do jej zwrotu dzięki gwarancji zadowolenia Origin.

Jedynym sposobem na posiadanie języka polskiego poza granicami naszego państwa, jest zakupienie wersji pudełkowej lub klucza od polskiego sklepu.

Wiadomość 2 z 2 (155 wyświetleń)

black-origin-bg

ZASADY I WYTYCZNE FORUM ORIGIN

Przestrzegaj tych zasad i wytycznych, gdy publikujesz coś na forum Origin.

Przeczytaj zasady

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem