dostęp do ligi weekendowej wskutek rozłączenia

autor: mielus899
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

dostęp do ligi weekendowej wskutek rozłączenia

★★ Novice

Witam serdecznie, jaj mam pytanie na jakiej podstawie można dostać "darmowy dostęp" do ligi FUT ? Pytam, ponieważ podczas mam kilka spraw założone o utratę połączenie podczas eliminacji oraz podczas samego FUT champions i chciałem sprawdzić czy dostanę darmowy dostęp do FUT i mnie się nie należało, a wielu moich znajomych dostało dostęp oraz mam forum na którym piszą, że poprzez miesięczną nieobecność na meczach fify online również takowy dostęp dostali. Dlatego pytam na jakiej podstawie można dostać "darmowy dostęp" ??

Wiadomość 1 z 11 (9 509 wyświetleń)

Dot.: dostęp do ligi weekendowej wskutek rozłączenia

★★ Novice

Proszę o Pracowników EA o odpowiedź albo tutaj albo w wiadomościach prywatnych które wysłałem. 

Wiadomość 2 z 11 (9 494 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: dostęp do ligi weekendowej wskutek rozłączenia

Community Manager

Hej @mielus899

 

Nie istnieje coś takiego jak "darmowy dostęp" do Ligi Weekendowej FUT Champions. Dostęp do ligi weekendowej można uzyskać jedynie poprzez spełnienie odpowiednich kryteriów (zdobycie w poprzedniej lidze przynajmniej rangi gold 3, awans/utrzymanie się w 1 lidze w sezonach online, lub zakwalifikowanie się w eliminacjach). 

 

Istnieje narzędzie, które może pomóc w momencie gdy podczas kwalifikacji do FUT Champions dojdzie do rozłączenia. Nie mniej kluczowym jest tutaj, aby po pierwsze zoptymalizować swoje połączenie, a dopiero drugim krokiem powinno być skorzystanie z wymienionego narzędzia. 

Wiadomość 3 z 11 (9 482 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: dostęp do ligi weekendowej wskutek rozłączenia

★★ Novice

Rozumiem pytam dlatego gdyż podczas poprzednich eliminacji FUT Champions mnie rozłączało bądź podczas samych FUT Champions ( co pisałem w wiadomości prywatnej) i jakoś mnie nie zakwalifikowało do Ligi Weekendowej a jednak powinno? czy się mylę ? 
Jeśli chodzi o połączenie, o którym mowa są załączniki w Pomocy EA w moich sprawach i są bardzo dobre (słowa pracownika z EA) także nie wyrzucało mnie poprzez połączenie z mojej winy.
Pani z Pomocy EA powiedziała, że chodzi o rozłączanie podczas ostatniej ligi weekendowej co jest bardzo nie sprawiedliwe i nie do końca prawdziwe, ponieważ mój kolega grał kwalifikacje i ani razu go nie wyrzuciło i takowy dostęp otrzymał także coś tu jest nie sprawiedliwe albo błędnie weryfikowane. 



Wiadomość 4 z 11 (9 476 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: dostęp do ligi weekendowej wskutek rozłączenia

Community Manager

@mielus899

 

Istotą Ligi Weekendowej FUT Champions jest to, że spotykają się w niej użytkownicy spełniający wymienione wcześniej kryteria i to jest główny sposób, by do takiej ligi się dostać. Narzędzie niedawno udostępnione, ma pomóc użytkownikom, którzy z jakiegoś powodu taki dostęp utracili.

 

https://help.ea.com/pl-pl/help/fifa/fifa-17/fifa-17-ultimate-team-champions/

 

Narzędzie do którego link otrzymałeś w powyższej odpowiedzi udzieli Ci jasnej informacji na temat tego czy dostęp otrzymałeś czy też nie. Niestety nie będę mógł na forum dysputować na temat kont Twoich kolegów. Jeśli zauważyłeś błąd w grze to prosiłbym o przekazanie konstruktywnych informacji, które pozwolą nam taki błąd zlokalizować. 

Wiadomość 5 z 11 (9 462 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: dostęp do ligi weekendowej wskutek rozłączenia

★★ Novice

No na priv nikt z pracowników EA mi nie odpowiedział także nawet nie wiem gdzie to zgłosić. 

Wiadomość 6 z 11 (9 455 wyświetleń)

Dot.: dostęp do ligi weekendowej wskutek rozłączenia

★ Novice

a jak grasz ostatni mecz (4) i gra Ci się zawiesza w 55 minucie to co masz zrobić???

Wiadomość 7 z 11 (4 336 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: dostęp do ligi weekendowej wskutek rozłączenia

★★★ Newbie
Lubir to
Wiadomość 8 z 11 (1 340 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: dostęp do ligi weekendowej wskutek rozłączenia

★★★ Newbie
Niewiem
Wiadomość 9 z 11 (1 338 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: dostęp do ligi weekendowej wskutek rozłączenia

★★★ Newbie
wiewiem
Wiadomość 10 z 11 (1 337 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem

fifa-20-player-splash

Zabezpiecz swoje konto FIFA

Włącz weryfikację logowania, aby chronić swoje dane i uzyskać dostęp do aplikacji FUT Web App.

Zobacz więcej w centrum pomocy EA