Dot.: co zrobić jeśli gra mi się wyłącza

autor: EA_Kuba
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

Zaakceptowane rozwiązanie

co zrobić jeśli gra mi się wyłącza

★★★ Newbie

gra the sims 4 w niespodziewanych momentach po prostu wyłącza się co mogę zrobić ( kiedyś miałam mody i tak próbowałam ją odinstalowywać )

PROSZĘ O SZYBKĄ ODPOWIEDŹ!

 

Wiadomość 1 z 2 (1 097 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Zaakceptowane rozwiazanie

Dot.: co zrobić jeśli gra mi się wyłącza

Community Manager

Hej @zuziawant

 

Przeniosłem Twój wpis z Origin do The Sims 4

 

Zacznijmy od kroków zasugerowanych przez @EA_Odix, w innym wątku opisującym podobny problem Standard smile 

 

 

Spoiler

Jeżeli grasz na PC:

 

  1. Spróbuj naprawy gry łatwy szybki i przyjemny krok na początek - INSTRUKCJA KLIKNIJ
  2. Jeśli naprawa nie skutkuje spróbuj grę po prosto przeinstalować:

    1. W aplikacji Origin - > Bibiloteka Moje Gry -> Prawy klik na grę - > Opcja Odinstaluj
    2. Usuń pliki gry (w domyślnej lokalizacji): C:\Program Files (x86)\Origin Games
  3. Uruchom grę w trybie 32 bitów - INSTRUKCJA 

Jeśli grasz na MAC:

 

  1. Spróbuj naprawy gry  - INSTRUKCJA KLIKNIJ
  2.  Odinstaluj grę - w zależności od wersji systemu ... najlepiej zajrzeć na oficjalną stronę wsparcia Apple - LINK
  3. Pomocne dodatkowe kroki z naszej strony pomocy odnośnie wersji na MAC - LINK

Kroki wspólne:

 

  • Jeśli używasz modów spróbuj je wyłączyć - instrukcja jak to zrobić - LINK 
  • Tryb okna - INSTRUKCJA
  • Rzadko się zdarza ale jednak... Raised eyebrow ażeby pliki zapisu powodowały konflikt i najlepszym sposobem wykluczenia tego jest tzw. zresetowanie gry The Sims 4 - spowoduje to utworzenie nowego "świeżego" folderu ustawień/zapisu celem przetestowania według kroków - TUTAJ

Zobacz w watku

Wiadomość 2 z 2 (1 245 wyświetleń)

Wszystkie odpowiedzi

Dot.: co zrobić jeśli gra mi się wyłącza

Community Manager

Hej @zuziawant

 

Przeniosłem Twój wpis z Origin do The Sims 4

 

Zacznijmy od kroków zasugerowanych przez @EA_Odix, w innym wątku opisującym podobny problem Standard smile 

 

 

Spoiler

Jeżeli grasz na PC:

 

  1. Spróbuj naprawy gry łatwy szybki i przyjemny krok na początek - INSTRUKCJA KLIKNIJ
  2. Jeśli naprawa nie skutkuje spróbuj grę po prosto przeinstalować:

    1. W aplikacji Origin - > Bibiloteka Moje Gry -> Prawy klik na grę - > Opcja Odinstaluj
    2. Usuń pliki gry (w domyślnej lokalizacji): C:\Program Files (x86)\Origin Games
  3. Uruchom grę w trybie 32 bitów - INSTRUKCJA 

Jeśli grasz na MAC:

 

  1. Spróbuj naprawy gry  - INSTRUKCJA KLIKNIJ
  2.  Odinstaluj grę - w zależności od wersji systemu ... najlepiej zajrzeć na oficjalną stronę wsparcia Apple - LINK
  3. Pomocne dodatkowe kroki z naszej strony pomocy odnośnie wersji na MAC - LINK

Kroki wspólne:

 

  • Jeśli używasz modów spróbuj je wyłączyć - instrukcja jak to zrobić - LINK 
  • Tryb okna - INSTRUKCJA
  • Rzadko się zdarza ale jednak... Raised eyebrow ażeby pliki zapisu powodowały konflikt i najlepszym sposobem wykluczenia tego jest tzw. zresetowanie gry The Sims 4 - spowoduje to utworzenie nowego "świeżego" folderu ustawień/zapisu celem przetestowania według kroków - TUTAJ
Wiadomość 2 z 2 (1 246 wyświetleń)

ea-promo

Zabezpiecz swoje konto EA

Gdy będziesz ustawiać urządzenie jako zaufane, wyślemy Ci kod, by się upewnić się, że Ty to Ty.

Dowiedz się więcej o weryfikacji logowania

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem