Dot.: brak polskiego jezyka do wyboru

autor: Revan2000s
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

brak polskiego jezyka do wyboru

★ Novice

Posiadam bf4 kupionego na orgin i podczas instalacji nie można ustawić polskiego jezyka gry jak to naprawic

Wiadomość 1 z 6 (364 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: brak polskiego jezyka do wyboru

Hej.

Czy podczas zakupu byłeś na terenie Polski? 

Jeśli tak to coś takiego nie powinno wystąpić. Skontaktuj się wtedy z doradcą EA, przedstaw mu swój problem i poczekaj na jego rady i decyzje w tej sprawie.

https://help.ea.com/pl/contact-us/

Wiadomość 2 z 6 (348 wyświetleń)

Dot.: brak polskiego jezyka do wyboru

★ Novice

Kupował mi ją kolega z uk ale kupował mi i jeszcze jednemu koledze i on ma po polsku .

 

Wiadomość 3 z 6 (346 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: brak polskiego jezyka do wyboru

No właśnie, w tym tkwi problem. Nie wiem jak Twój kolega to zrobił, ale wszystkie kopie gry kupowane na terenie Wielkiej Brytanii zawierają tylko język angielski.

Bez tytułu.png

 

Jeśli zależy Ci bardzo na języku polskim przejrzyj TEN artykuł. Być może jesteś jeszcze w stanie skorzystać z gwarancji zadowolenia. Po zwrocie, radziłbym zakupić grę na terenie Polski.

Wiadomość 4 z 6 (340 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: brak polskiego jezyka do wyboru

★ Novice

Podałem mu passy do konta on mi kupił bfh i bf4 za zskiny z cs o tej wartosci 

Wiadomość 5 z 6 (336 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: brak polskiego jezyka do wyboru

Więc, tak jak powiedziałem. Wszystkie kopie gry zakupione na terenie Wielkiej Brytanii posiadają tylko język angielski.

Na przyszłość radzę Ci żebyś nigdy nie podawał nikomu danych do swojego konta. Grozi do jego kradzieżą.

Wiadomość 6 z 6 (332 wyświetleń)

ea-promo

Zabezpiecz swoje konto EA

Gdy będziesz ustawiać urządzenie jako zaufane, wyślemy Ci kod, by się upewnić się, że Ty to Ty.

Dowiedz się więcej o weryfikacji logowania

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem