brak połączenia z serwerem Dragon Age Inkwizycja

autor: taszar
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

brak połączenia z serwerem Dragon Age Inkwizycja

★★★ Newbie

Witam.

 

Ja mam problem już od bardzo długiego czasu inie mogę pograć w grę. Mianowicie podczas uruchomienia gry, na ekranie startowym pojawia mi się komunikat "brak połączenia z serwerem Dragon Age Inkwizycja", fps mi spada do minimum i już nie po grane. Czy jest na to jakiś sposób ? Proszę o jakąkolwiek pomoc, aby móc w końcu dokończyć grę. grę odpalam przez Origin.

 

Pozdrawiam

Taszar

Wiadomość 1 z 3 (978 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: brak połączenia z serwerem Dragon Age Inkwizycja

★★★ Pro

Próbowałeś użyć przycisku "Napraw grę" w bibliotece Origin? 

Wiadomość 2 z 3 (972 wyświetleń)

Dot.: brak połączenia z serwerem Dragon Age Inkwizycja

Community Manager (retired)

@taszar

 

Jeśli opcja napraw zaproponowana przez @1Guma nie pomogła zobacz kroki, które zaproponowałem innemu graczowi.

 

Spoiler
  1. STEROWNIKI - Spróbuj pobrać najnowsze sterowniki do swojej karty graficznej - INSTRUKCJA - STEROWNIKI

  2. ANTYWIRUS/FIREWALL - Dla celów testowych spróbuj wyłączyć chwilowo oprogramowanie antywirusowe (ochronę w czasie rzeczywistym) -   aby wykluczyć iż AV blokuje uruchomienie gry- opcjonalnie można dodać do wyjątków antywirusa folder Origin C:\Pliki Programów (x86)\Origin oraz folder instalacji gry (domyślnie) Origin Games C:\Pliki Programów (x86)\Origin Games

  3. CZYSTY ROZRUCH -  dodatkowo częstym problemem są inne aplikację działające w tle instalowane fabrycznie (najczęściej laptopy), które również mogą blokować uruchomienie - INSTRUKCJA - CZYSTY ROZRUCH

  4. USZKODZONE PLIKI ZAPISU/USTAWIEŃ w rzadkich przypadkach pliki zapisu/ustawień mogły ulec uszkodzeniu dlatego celem wykluczenia prosimy o wyłączenie zapisów w chmurze (Origin > Ustawienia aplikacji > Instalacje i zapisane stany gry > Zapisane stany gry WYŁĄCZ) następnie w folderze \Dokumenty\BioWare\ proszę o zwykłą zmianę nazwy folderu Dragon Age Inquisition na np. Dragon Age Inquisition kopia.  Spowoduje to przy następnym uruchomieniu stworzenie nowego folderu ustawień/zapisu bez uszkodzonych danych.

 

Daj znać czy, któryś  z tych powyższych kroków pomógł!  

Wiadomość 3 z 3 (963 wyświetleń)

ea-promo

Zabezpiecz swoje konto EA

Gdy będziesz ustawiać urządzenie jako zaufane, wyślemy Ci kod, by się upewnić się, że Ty to Ty.

Dowiedz się więcej o weryfikacji logowania

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem