brak połączenia z serwerami ea

autor: Elrond8
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

Zaakceptowane rozwiązanie

brak połączenia z serwerami ea

★★★★ Novice
dzień dobry
nie grałem jakiś czas w FUT 17. przed przerwą wszystko było ok. teraz fifa 17 nie chce mi się połączyć z serwerami ea. wykonałem wszystkie zalecane czynności by rozwiązać ten problem i nic. dodam że FUT 16 i BF działa mi bez zarzutu i mogę grać online. problem tylko występuje w fife 17. proszę o pomoc.
Wiadomość 1 z 20 (4 816 wyświetleń)

Zaakceptowane rozwiazanie

Dot.: brak połączenia z serwerami ea

Community Manager

@Elrond8

 

Cytuję mój poprzedni post.
  

 

Spoiler

Hej @Elrond8

 

Opis Twojego problemu jest dokładnie taki z jakim spotkaliśmy się wcześniej tutaj oraz tutaj, w obu przypadkach dostawcą internetu okazało się UPC Polska, a rozwiązaniem było skontaktowanie się z nimi i prośba o zmianę protokołu IPv6 na IPv4.

 

Zobacz w watku

Wiadomość 17 z 20 (5 344 wyświetleń)

Wszystkie odpowiedzi

Dot.: brak połączenia z serwerami ea

Być może jest to tylko chwilowe przeciążenie serwerów. Na jakiej platformie grasz? Sprawdź także swoje połączenie sieciowe i upewnij się, że NAT jest otwarty.

Wiadomość 2 z 20 (4 805 wyświetleń)

Dot.: brak połączenia z serwerami ea

★★★★ Novice
gram na ps4. nie jest to raczej chwilowe bo odnowie sobie ps plus jakoś 2 tyg temu i tak jest caly czas. mam NAT 2. jak sprawdzic czy jest otwarte?
Wiadomość 3 z 20 (4 799 wyświetleń)

Dot.: brak połączenia z serwerami ea

A czy konsolę masz podpięto kablem do routera lub czy masz możliwość zrobienia tego?

Wiadomość 4 z 20 (4 747 wyświetleń)

Dot.: brak połączenia z serwerami ea

★★★★ Novice

połączenie przez wifi, kabel zawsze mogę dokupić i sprawdzić ale myślisz, że to coś da? ja wgl nie rozumiem co się mogło stać bo NAT 2 miałem zawsze i jeszcze ze 2 miesiące temu działało  wszystko normalnie, nagle takie coś tylko w tej jednej grze.

Wiadomość 5 z 20 (4 743 wyświetleń)

Dot.: brak połączenia z serwerami ea

Trochę zapoznałam sir z tematem i NAT 2 jest odpowiedni, więc to nie wina tego. Generalnie sam na Twoim miejscu sprobowalbym reinstalacji gry, ale możesz poczekać na zdanie kogoś kto jest bardziej obeznany w tym temacie.
Wiadomość 6 z 20 (4 730 wyświetleń)

Dot.: brak połączenia z serwerami ea

★★★★ Novice

Grę już przeinstalowałem Frown 

Wiadomość 7 z 20 (4 724 wyświetleń)

Dot.: brak połączenia z serwerami ea

★★ Novice

Udało się jakoś rozwiązać problem? Mam dokladnie to samo ;/

Wiadomość 8 z 20 (4 696 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: brak połączenia z serwerami ea

★★★★ Novice

Mi narazie się nic nie udało, nie wiem co robić, nie wiem czy wgl w moim przypadku jest sens kupować fifę 18 jak nie mam pewności czy będę mógł grać online.

Wiadomość 9 z 20 (4 679 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: brak połączenia z serwerami ea

Community Manager (retired)

Cześć @Elrond8

 

Przykro mi słyszeć o Twoich problemach z połączeniem, szczególnie jeśli chciałeś wrócić do gry po przerwie Oops

 

Cieszę się, że już samodzielnie sprawdziłeś kilka rzeczy. Po Twoim opisie problemu stawiałabym jednak na zablokowany port na routerze bądź nowszą wersję protokołu internetowego (IPv).

 

Prosiłabym, abyś najpierw zapoznał się z tym artykułem o poprawie stabilności połączenia z rywalami w FIFA 17. Znajdziesz tam listę portów, które należy otworzyć, aby uniknąć problemów z połączeniem.

 

Natomiast jeśli chodzi o IPv, potrzebne informacje znajdziesz TUTAJ. Pamiętaj, aby upewnić się że korzystać z IPv4. Jeśli napotkasz problem z ustaleniem tej informacji, bądź zmianą IPv zalecam kontakt z Twoim dostawcą usług internetowych.

 

Gra na kablu również nie zaszkodzi Wink

 

Koniecznie daj znać czy problem udało się rozwiązać.

 

Trzymam kciuki i pozdrawiam! Fingers crossed

 

 

Wiadomość 10 z 20 (4 673 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem

fifa-20-player-splash

Zabezpiecz swoje konto FIFA

Włącz weryfikację logowania, aby chronić swoje dane i uzyskać dostęp do aplikacji FUT Web App.

Zobacz więcej w centrum pomocy EA