Dot.: Droga znika NFS 2015 Bug

autor: EA_Odix
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

Znikanie tekstur drogi

★ Novice

Witam, grając napotkałem się na bug ze znikającymi teksturami drogi, wjechanie na taką ,,drogę" skutkuje wypadnięciem poza mapę. Wygląda to tak jak na tym filmiku https://www.youtube.com/watch?v=eKQv_MiEhd0 . Starałem się znaleźć rozwiązanie problemu na innych forach, lecz nic nie pomogło. Zaktualizowałem sterowniki karty graficznej, re-instalowałem grę, użyłem opcji ,,napraw" w opcjach Origin, pobrałem program do przyśpieszania gier (Razer Cortex), defragmentowałem dysk, na którym znajduje się gra, gdy to także nie poskutkowało przeniosłem pliki gry, z dysku C na D, potem nawet na dysk przenośny. Niestety żadna z wymienionych czynności nie poskutkowała i cały czas napotykam ten błąd. Pojawia się on szczególnie często na południe od garażu. Przez ten błąd ciągle przegrywam wyścig, na którym opiera się jedna z misji fabularnych, przez co nie mogę ruszyć historii dalej. Bardzo proszę o pomoc.

Wiadomość 1 z 6 (2 258 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Znikanie tekstur drogi

Community Manager (retired)

Cześć @Hudini019

 

Podejrzewam, że również trafiłeś na ten wątek na angielskim forum? Widzę, że sam wykonałeś już wiele kroków, o których tam wspomniano Oops Przykro mi jednak słyszeć, że pomimo ogromnego wkładu z Twojej strony i zastosowania się do wskazówek, gra nadal sprawia problem.

 

W tej sytuacji proponuje zgłosić glitch do naszego centrum pomocy technicznej. Polecam założyć sprawę na stronie EA Help (pamiętaj, aby odpowiednio oznaczyć zgłoszenie jako: Pomoc Techniczna -> Działanie Gry) oraz od razu dodać do niej raporty DxDiag oraz MSInfo, gdyż nasi doradcy prawdopodobnie i tak upomnieliby się o nie wcześniej czy później Wink W opisie możesz również wkleić link do Twojego posta na AHQ bądź przybliżyć sprawę ponownie. Ważne, abyś zaznaczył, jakie kroki zostały już przez Ciebie wykonane.

 

Pozdrawiam i mam nadzieję, że właściwe rozwiązanie zostanie szybko znalezione Fingers crossed

 

Wiadomość 2 z 6 (2 203 wyświetleń)

Dot.: Znikanie tekstur drogi

★ Novice

Witam, mam ten sam problem, rozmawiałem z konsultantem z infolinii i jego rozwiązanie nie podziałało, 

Witam mam na imie Dominik
Dziekuje za kontakt z naszym Centrum
Pomocy Electronic Arts.

Dziękuję za kontakt z Centrum Pomocy Electronic Arts i miłą rozmowę. Przesyłam obiecane informacje. Proszę:

1) Upewnić się, czy komputer na pewno spełnia wszystkie wymagania sprzętowe gry na poniższej stronie: www.systemrequirementslab.com/cyri

2) Sprawdzić, czy w programie Origin nie są dostępne aktualizacje gry (prawy przycisk myszy na ikonie gry w zakładce Moje Gry -> Sprawdź aktualizacje)

3) Upewnić się, że wszystkie aktualizacje systemu Windows są zainstalowane.

4) Zapoznać się z listą programów, jakie mogą konfliktować się z programem Origin: http://help.ea.com/pl/article/programs-that-may-cause-conflicts-with-origin/

5) Dodać Origin oraz gry do listy wyjątków firewalla / antywirusa.

6) Odłączyc wszystkie zbędne urządzenia USB.

7) Wyłączyc funkcje raportowania błędow w systemie Windows. (Panel sterowania -> Centrum akcji -> Zmień ustawienia centrum akcji -> Ustawienia raportowania błędow -> zaznacz Nigdy nie szukaj rozwiązania)

8) Wyłączyc ustawienia kontroli kont użytkownika systemu Windows: http://windows.microsoft.com/en-us/windows/turn-user-account-control-on-off#1TC=windows-7

9) Wyłączyc opcje Origin w grze w ustawieniach aplikacji Origin (Origin -> Ustawienia aplikacji -> Origin w grze -> odhaczyc odpowiednia opcje)

10) Uruchomić Origin jako administrator.

11) Załozyc nowe konto administratora w sytemie Windows i spróbowac na nim uruchomić grę.

12) Przeprowadzić czyste uruchomienie systemu Windows: http://help.ea.com/pl/article/how-to-clean-boot-your-pc/

Niestety to nie nie zmieniło nic a nic, pewnie jeszcze mnóstwo graczy ma ten problem, czy wymyśliliście już jakieś rozwiązanie? 
Wiadomość 3 z 6 (2 167 wyświetleń)

Droga znika NFS 2015 Bug

★★★★★ Newbie

Witam mam problem z Grą Need For Speed 2015 gdy jeżdzie autem (ścigam się) chciałem skończyć ostatni wyścig to droga mi znika z oczu Naprawcie to bo to mnie wkurza bardzo

Wiadomość 4 z 6 (2 162 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Droga znika NFS 2015 Bug

Witam.

Bardzo proszę nie powielać tematów, robi się spam na forum. Wystarczy jeden w którym wystarczy zaczekać na odpowiedź.
Wiadomość 5 z 6 (2 152 wyświetleń)

Dot.: Droga znika NFS 2015 Bug

[ Edytowane ]
Community Manager (retired)

@Tamatoa2004  @Hudini019 @Michal15O5

 

Witajcie!

 

Jeśli nadal Was trapi, problem ze znikającą teksturą drogi, sprawdźcie proszę kroki zebrane z kilku wpisów innych użytkowników:

 

Na początek, zapraszam do tego wątku, gdzie @SylwesterSpalony zamieścił kilka bardzo przydatnych porad. Oprócz tego w samej grze spróbujcie Wyłączyć Synchronizację Pionową tzw. V-Sync.

 

Dodatkowo możecie spróbować zresetować ustawienia gry:

 

USZKODZONE PLIKI ZAPISU/USTAWIEŃ  wyłącz zapisy w chmurze (Origin > Ustawienia aplikacji > Instalacje i zapisane stany gry > Zapisane stany gry WYŁĄCZ) następnie zmień nazwę folderu Need for Speed na np. Need for Speed kopia, katalog ten znajduje się w bibliotece Dokumenty(%USERPROFILE%\Dokumenty lub %USERPROFILE%\Moje dokumenty) >  Po czym uruchom grę bez zmieniania ustawień!

 

Jeśli kroki nie pomogą, prosiłbym aby każdy z Was podesłał raport Dxdiag do swojej odpowiedzi!

Wiadomość 6 z 6 (2 139 wyświetleń)

ea-promo

Zabezpiecz swoje konto EA

Gdy będziesz ustawiać urządzenie jako zaufane, wyślemy Ci kod, by się upewnić się, że Ty to Ty.

Dowiedz się więcej o weryfikacji logowania

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem