Dot.: Zmiana Języka w grze

autor: 1Guma
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

Zaakceptowane rozwiązanie

Zmiana Języka w grze

[ Edytowane ]
★★★★ Novice

Witam

Mam problem z grą nie mam wyboru po za Angielskim językiem dubbingu i napisów, grę na początku instalacji dała mi 2 opcje językowe Angielski(US) i Angielski(UK)

żadnych innych opcji nie było do wyboru

mieszkam w Anglii i Origin mam w języku polskim i czy problem jest z Lokalizacją i można to jakoś naprawić.

ponieważ chce mieć grę z napisami Polskimi i Angielskim dubbingiem.

Pozdrawiam Lok4r

Wiadomość 1 z 4 (3 572 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Zaakceptowane rozwiazanie

Dot.: Zmiana Języka w grze

Community Manager (retired)

Cześć @S4ndrake

 

Jeśli chodzi o wersje językowe produktów, musisz wiedzieć, że gry na Origin są regionalizowane. W zależności od miejsca, w którym dokonałeś zakupu, otrzymasz produkt z wersjami językowymi dostępnymi tylko dla danej lokalizacji. Zawsze możesz sprawdzić, jakie wersje językowe otrzymasz, jeśli w opisie produktu w sklepie Origin, wybierzesz zakładkę "W skrócie" i spojrzysz na "Obsługiwane języki".

 

Wspomniałeś, że mieszkasz w Anglii, więc zapewne dokonałeś zakupu anglojęzycznej wersji gry. W takiej sytuacji obawiam się, że nie będę w stanie Ci pomóc. Nawet nasi doradcy z pomocy technicznej nie mogą dodać wybranej wersji językowej do Twojego konta Oops

 

Mam jednak nadzieję, że nie popsuje Ci to przyjemności z rozgrywki. Ja sama grałam w wersję z polskimi napisami (gra nie doczekała się pełnej polskiej lokalizacji) i trochę żałowałam, że nie mogę zmienić języka na angielski Disappointed 

 

Tak czy inaczej, życzę samych epickich walk ze smokami! Dragon Powodzenia w ratowaniu Thedas! 

 

 

 

Zobacz w watku

Wiadomość 2 z 4 (3 556 wyświetleń)

Wszystkie odpowiedzi

Dot.: Zmiana Języka w grze

Community Manager (retired)

Cześć @S4ndrake

 

Jeśli chodzi o wersje językowe produktów, musisz wiedzieć, że gry na Origin są regionalizowane. W zależności od miejsca, w którym dokonałeś zakupu, otrzymasz produkt z wersjami językowymi dostępnymi tylko dla danej lokalizacji. Zawsze możesz sprawdzić, jakie wersje językowe otrzymasz, jeśli w opisie produktu w sklepie Origin, wybierzesz zakładkę "W skrócie" i spojrzysz na "Obsługiwane języki".

 

Wspomniałeś, że mieszkasz w Anglii, więc zapewne dokonałeś zakupu anglojęzycznej wersji gry. W takiej sytuacji obawiam się, że nie będę w stanie Ci pomóc. Nawet nasi doradcy z pomocy technicznej nie mogą dodać wybranej wersji językowej do Twojego konta Oops

 

Mam jednak nadzieję, że nie popsuje Ci to przyjemności z rozgrywki. Ja sama grałam w wersję z polskimi napisami (gra nie doczekała się pełnej polskiej lokalizacji) i trochę żałowałam, że nie mogę zmienić języka na angielski Disappointed 

 

Tak czy inaczej, życzę samych epickich walk ze smokami! Dragon Powodzenia w ratowaniu Thedas! 

 

 

 

Wiadomość 2 z 4 (3 557 wyświetleń)

Dot.: Zmiana Języka w grze

★★★ Pro

Skontaktuj się z pomocą techniczną telefonicznie i zapytaj czy istnieje możliwość dopisania Ci do konta polskiej wersji gry. Jeżeli się nie uda, zrezygnujesz z zakupu? Ciekawe czy prosząc znajomego z Polski mógłbyś zakupić wersję PL. 

Wiadomość 3 z 4 (3 552 wyświetleń)

Dot.: Zmiana Języka w grze

★★★ Newbie

Cześć,

 

Widzę temat jest tu już trochę czasu ale nie będę zzakładał kolejnego więc napiszę tutaj swoje pytanie:

"Otrzymałem od znajomego klucz do DA:I GOTY jednak gra jest jedynie w języku angielskim. Czy jest możliwość zmiany w jakikolwiek sposób albo przypisania języka polskiego do gry?"

Z góry dzięki za odpowiedzi Wink

Wiadomość 4 z 4 (3 500 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

ea-promo

Zabezpiecz swoje konto EA

Gdy będziesz ustawiać urządzenie jako zaufane, wyślemy Ci kod, by się upewnić się, że Ty to Ty.

Dowiedz się więcej o weryfikacji logowania

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem