Zlagowany rynek transferowy oraz klub

autor: patryk3887
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

Zlagowany rynek transferowy oraz klub

★★★ Apprentice

Witam mój problem dotyczy tego, że kiedy próbuję wystawiać karty na rynek transferowy, to muszę to robić po 3 razy na jednej karcie, chodzi o to, że po wciśnięciu przycisku wystaw na licytacje pokazuje się znaczek FIFA 17 i wyskakuje komunikat, że nie udało się wystawić karty, i tak potrafi się zdarzyć po kilka razy na jednej karcie, ogólnie rynek transferowy jest strasznie zalagowany, kiedy licytuje zawodnika to mój "bid" pokazuje się dopiero po kilkunastu sekundach i nie raz przegrywam przez to licytacje, tak samo wczytywanie zawodników w klubie, pierwsza strona ładuje się normalnie, a już kolejne potrafią się ładować po kilkanaście sekund. Dodam, że w FIFIE 16 takich problemów nie miałem, a lagów w meczach też nie mam, problem ten dotyczy tylko rynku transferowego i odświeżania zawodników w klubie.

Wiadomość 1 z 9 (360 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Zlagowany rynek transferowy oraz klub

Community Manager

Hej @patryk3887

 

Czy możesz napisać więcej o tym w jaki sposób skonfigurowane jest Twoje połączenie? Czy takiego samego rodzaju opóźnienia występują na aplikacji companion app lub na web app ? Grasz na konsoli czy PC? 

Wiadomość 2 z 9 (328 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Zlagowany rynek transferowy oraz klub

★★★ Apprentice

Problem występuje tylko w grze, internet jest podłączony do komputera kablem, zapora windows ustawiona jest tak aby nie blokowała grom dostępu do internetu, porty są ustawione domyślnie nic przy nich nie zmieniałem.

Wiadomość 3 z 9 (323 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Zlagowany rynek transferowy oraz klub

Community Manager

Hej @patryk3887

 

Prześlij nam DxDiag. Skoro błąd nie występuje na web app, lub companion app może być to związane z parametrami komputera. Jeśli chodzi o porty to jeśli nie czujesz się na siłach by robić to samemu, zawsze możesz zwrócić się o pomoc do Twojego dostawcy internetu. Nie potrzebna będzie ani wizyta techników, ani ciężki sprzęt Standard smile 

Wiadomość 4 z 9 (316 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Zlagowany rynek transferowy oraz klub

★★★ Apprentice

Proszę bardzo, zapomniałem całkiem o tym przepraszam, że tyle to trwało, ale dziś jest jeszcze gorzej, nie mogę wystawiać zawodników, ani nawet nie wczytują mi się zawodnicy, których mam w klubie.

Wiadomość 5 z 9 (292 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Zlagowany rynek transferowy oraz klub

★★★ Apprentice

Po tym jak zniknie znaczek "17" czyli po nieskończonym ładowaniu wyskakuje takie powiadomienie.

Wiadomość 6 z 9 (289 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Zlagowany rynek transferowy oraz klub

★★★ Novice
Bump, mam dokładnie ten sam problem, proszę o rozwiazanie Frown Nie da się grać przez to
Wiadomość 7 z 9 (284 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Zlagowany rynek transferowy oraz klub

Community Manager

@patryk3887 Raczej nie ma to związku z Twoim problemem ale widzę, że sterowniki do Twojej karty graficznej zdają się być nie zaktualizowane (Driver Date/Size: 3/17/2017 02:59:25)

 

Razem z @WILKU_URS poproszę was o to byście wykonali test połączenia za pomocą programu UOtrace, następnie z jego wynikami zgłosili się do naszej telefonicznej pomocy technicznej. Oczywiście, jeżeli wcześniej zostały przez Was wykonane kroki z tego artykułu. 

Wiadomość 8 z 9 (245 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Zlagowany rynek transferowy oraz klub

★★★ Novice

Niestety, zrobilem to co zalecasz i nic nie pomogło, niestety nie miałem wolnej chwili by skontaktowac się w tygodniu, a w weekendy infolinia jest niedostępna - nie ma jakiejś możliwości pomocy bez koniecznosci dzwonienia na tą infolinie? Bo fajnie by było jakbym już w ten weekend mógł korzystać z rynku.

Wiadomość 9 z 9 (223 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem

fifa-20-player-splash

Zabezpiecz swoje konto FIFA

Włącz weryfikację logowania, aby chronić swoje dane i uzyskać dostęp do aplikacji FUT Web App.

Zobacz więcej w centrum pomocy EA