Zamówienie przedsprzedażowe nieudane

autor: asysanin
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

Zaakceptowane rozwiązanie

Zamówienie przedsprzedażowe nieudane

★★★ Newbie

 Na Origin pojawia się taki komunikat. Grę mam w bibliotece, a na stronie sklepu jest napisane, że posiadam już edycję standardową. Więc dla czego wyświetla się ten komunikat?

Wiadomość 1 z 9 (596 wyświetleń)

Zaakceptowane rozwiazanie

Dot.: Zamówienie przedsprzedażowe nieudane

★★ Novice

Tak, wystarczy do nich zadzwonić! Mega fachowo i szybko! Problem leży w zapłacie za grę która pobierana jest nie w trakcie zakupu a 3-2 dni przed wyjściem gry.

Zobacz w watku

Wiadomość 7 z 9 (547 wyświetleń)

Wszystkie odpowiedzi

Dot.: Zamówienie przedsprzedażowe nieudane

★★★ Newbie

Zakupiłem Mass Effect Andromeda ta edycja Super Duelux czy jakoś tak i mam podobnie zamówienie w przedsprzedaży nie udane grałem w Testową a dziś wracam mówię pogram sobie tam takie o.O nie działa ... ale pojawia się kumunikat że "

Aj, moment. To my! Postaramy się to jak najszybciej naprawić."

Wiadomość 2 z 9 (571 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Zamówienie przedsprzedażowe nieudane

★★★ Newbie

mam dokladnie tak samo. zamowilem mass efffect andromeda super deluxe edition i nic nie moge pobraz a dowod zakupu mam i kupiona jest

 

 

Wiadomość 3 z 9 (564 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Zamówienie przedsprzedażowe nieudane

★★ Novice

Mam tak samo, o co chodzi BIOWARE???

Wiadomość 4 z 9 (558 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Zamówienie przedsprzedażowe nieudane

★ Novice

Mam tak samo kupiłem Edycja Super Deluxe i wczoraj o 23.00 (swiatowa premiera gry) gra znikla z biblioteki, mam ja tylko w zakładce gry na profilu i jest ten komunikat. Pisalem do Orgin o moim problemie niestety puki co bez reakcji nawet głupiego e-maila ze spoko zajmiemy się tym. Kompletna olewka.

Wiadomość 5 z 9 (538 wyświetleń)

Dot.: Zamówienie przedsprzedażowe nieudane

★★★ Newbie

Ja też mam ten problem, skontaktowałem się z nimi i chodzi o to że u nich nie widać że przeszły pieniądze. Mam wysłać im dowód zapłaty i zadzwonić ponownie.

Wiadomość 6 z 9 (519 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Zamówienie przedsprzedażowe nieudane

★★ Novice

Tak, wystarczy do nich zadzwonić! Mega fachowo i szybko! Problem leży w zapłacie za grę która pobierana jest nie w trakcie zakupu a 3-2 dni przed wyjściem gry.

Wiadomość 7 z 9 (548 wyświetleń)

Dot.: Zamówienie przedsprzedażowe nieudane

★★★★★ Newbie

Posiadam identyczny problem. Kilka miesięcy temu. Dokładnie w grudniu 2016 roku, zakupiłam przez internet Mass Effect Andromeda Super Deluxe Edition. Przez te wszystkie miesiące ciągle spoglądałam czy aby wszystko gra. Grę miałam w bibliotece, na sklepie było napisane, że zakupiono wyżej wymienioną grę. Skakałam z radości wracając, ze szkoły. Włączam komputer cała zadowolona, że będę mogła w spokoju zjeść obiad i odrobić lekcje, kiedy to cudo będzie się instalować. Wchodzę w Origin, klikam w zamgloną ikonę bez żadnego napisu jak na razie, ale nie przejmuje się tym, bo jednak czasami coś się nie wczyta, albo problem z internetem. Już chce klikać "pobierz". Tyle, że żadnego "pobierz" nie ma a jego miejsce, zajmuje informacja "Zamówienie przedsprzedażowe nieudane". Krótko mówiąc jestem zła jak wszyscy diabli, gra ogólnie nie jest tania, a dodatkowo ta edycja to prawie dwukrotność ceny edycji standardowej. Dołączam się do prośby o pomoc!

Wiadomość 8 z 9 (509 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Zamówienie przedsprzedażowe nieudane

★★★ Newbie

Dosyć oryginalne podejście do tematu płatności, ale w każdym razie w tym tkwi problem. Dzięki wielkie za pomoc!

Wiadomość 9 z 9 (498 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

ea-promo

Zabezpiecz swoje konto EA

Gdy będziesz ustawiać urządzenie jako zaufane, wyślemy Ci kod, by się upewnić się, że Ty to Ty.

Dowiedz się więcej o weryfikacji logowania

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem