Zacinający się kursor w The Sims 4

autor: Fioletowa1611
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

Zaakceptowane rozwiązanie

Zacinający się kursor w The Sims 4

★★★ Novice

Ea bardzo proszę o pomoc. Chodzi o to,że od pewnego czasu zaczął mi się zacinać kursor w The Sims 4. Nie działo się tak wcześniej. I praktycznie nie da się grać. Gdy wchodzę w CAS da się tworzyć rodziny normalnie i tak samo jest w trybie budowania/kupowania.Natomiast gdy wchodzę w Tryb życia to kursor od razu zaczyna się zawieszać. Gdy chcę np:coś przeciągnąć z wyposażenia Sima to kursor bardzo wolno się przesuwa i utrudnia to rozgrywkę i czasami przesuwa się w zupełnie inną stronę niż chciałam. Bardzo proszę o pomoc i z góry dziękuję.

Wiadomość 1 z 5 (6 300 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Zaakceptowane rozwiazanie

Dot.: Zacinający się kursor w The Sims 4

Community Manager (retired)

@Fioletowa1611 Hej!

 

Na początek spróbuj opcji naprawy na platformie Origin:

 

Capt1413ure.PNG

 

Spróbuj również opcji Dezinstalacji oraz instalacji ponownej, jako iż Twoje zapisy gry są przechowywane w folderze Dokumenty (%USERPROFILE%\Dokumenty\Electronic Arts\The Sims 4\saves,  możesz je skopiować na pulpit przed operacją ponownej instalacji Standard smile 

 

Pomocne kroki znajdziesz również w przygotowanym przez nas artykule na forum.  Powodzenia! Fingers crossed

Zobacz w watku

Wiadomość 2 z 5 (6 993 wyświetleń)

Wszystkie odpowiedzi

Dot.: Zacinający się kursor w The Sims 4

Community Manager (retired)

@Fioletowa1611 Hej!

 

Na początek spróbuj opcji naprawy na platformie Origin:

 

Capt1413ure.PNG

 

Spróbuj również opcji Dezinstalacji oraz instalacji ponownej, jako iż Twoje zapisy gry są przechowywane w folderze Dokumenty (%USERPROFILE%\Dokumenty\Electronic Arts\The Sims 4\saves,  możesz je skopiować na pulpit przed operacją ponownej instalacji Standard smile 

 

Pomocne kroki znajdziesz również w przygotowanym przez nas artykule na forum.  Powodzenia! Fingers crossed

Wiadomość 2 z 5 (6 994 wyświetleń)

Dot.: Zacinający się kursor w The Sims 4

★★★ Novice

@EA_Odix

Hej EA Odix!

Jakiś czas temu dodałam post na forum dotyczący Zacinania się kursora w The Sims 4. Dostałam od Ciebie kilka rozwiązań, próbowałam wszystkich i przez jakiś czas był spokój, ale ostatnio znowu kursor się zacina. Chciałam się zapytać czy nie wiesz co jeszcze może być przyczyną zacinania ? Czy to może być np: wina jakiegoś podzespołu w komputerze ? Może procesora, dysku, karty graficznej, czy chłodzenia bo jak gram w Simsy to zawsze bardzo się nagrzewa i powoli chłodzi. Nie znam się za bardzo. Proszę o pomoc oraz z góry dziękuję. 

Wiadomość 3 z 5 (6 246 wyświetleń)

Dot.: Zacinający się kursor w The Sims 4

Community Manager (retired)

@Fioletowa1611 Witaj ponownie! Standard smile

 

Jeśli zauważasz ogólne spowolnienie gry czy zacinanie kursora, może to jak najbardziej wskazywać problemy z przegrzewaniem. Aby sprawdzić zużycie procesora czy dysku, uruchom grę w trybie okienkowym i sprawdź w Menadżerze Zadań jak to wygląda. Dla starszych maszyn (laptopów w szczególności) radzimy ustawienie trybu laptopa, co powinno odciążyć trochę podzespoły komputera. 

 

Osobiście jeśli grasz na laptopie, polecam zainwestowanie w tzw. podkładki chłodzące oraz instalację jakiegoś programu do monitorowania właśnie temperatur - jako przykład prosty i darmowy program np HWinfo64, którego osobiście używam. Wink

 

43546423212.PNG

Wiadomość 4 z 5 (6 239 wyświetleń)

Dot.: Zacinający się kursor w The Sims 4

★★★ Newbie

Od prewnego czasu mam ten sam problem inne gry chodza normalnie a w simsach 4 kursor sie zacina . Kupilam nawet nowa myszke ale to nic nie dalo , powiedz czy udalo ci sie w koncu rozwiazac ten problem?

Wiadomość 5 z 5 (5 625 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

ea-promo

Zabezpiecz swoje konto EA

Gdy będziesz ustawiać urządzenie jako zaufane, wyślemy Ci kod, by się upewnić się, że Ty to Ty.

Dowiedz się więcej o weryfikacji logowania

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem