BF 1 Utracono połączenie z sesją/serwerem - wyrzucanie z gry

autor: KapitanCzarny268
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

Dot.: Wyrzuca mnie z gry

★★ Guide

Czym jest sweetfx?

Wiadomość 71 z 136 (2 382 wyświetleń)

Dot.: Wyrzuca mnie z gry

★ Apprentice

Dodatkowe efekty graficzne ale to chyba znowu był lepszy dzień battlefielda bo już raz mi się wywalił. Coś musi być z serwerami bo raz działa dosyć dobrze a czasem laguje i wywala co chwile. EA będzie dalej szło w zaparte, że to wina klienta albo dostawcy internetu. Słabo...

Wiadomość 72 z 136 (2 380 wyświetleń)

Dot.: Wyrzuca mnie z gry

★★★★ Novice

Osobiście nie dam sobie wcisnąć problemów z internetem bo w moim przypadku próbowałem gry z kilku różnych źródeł sieci i różnych dostawców. Za każdym razem to samo. Zmiana planszy i bach , wywala. Posiadam tylko windows defendera.

Wiadomość 73 z 136 (2 366 wyświetleń)

Dot.: Wyrzuca mnie z gry

★★★★ Guide
Witam,
A próbowaliście odpalić gre na innym kompie ? jeśli macie taką możliwoś oczywiście i na tym samym łączu internetowym.
Wiadomość 74 z 136 (2 361 wyświetleń)

Dot.: Wyrzuca mnie z gry

★★ Guide
Ja mam jednego kompa więc nie mogę.
Wiadomość 75 z 136 (2 346 wyświetleń)

Dot.: Wyrzuca mnie z gry

★★★★ Guide
Być może to by wyjaśniło sprawę, czasami lepiej nie używać mocnych słów zanim nie wyczerpie się wszystkich możliwości a z doświadczenia wiem że okazuje się że to banalne problemy a my grzebiemy za głęboko, postaraj się w grać u kogoś grę i sprawdzisz na spokojnie Standard smile
Pozdrawiam
Wiadomość 76 z 136 (2 342 wyświetleń)

Dot.: Wyrzuca mnie z gry

★★★ Newbie

Witam wszystkich

 

Od kilku dni też miałem tak że nie mogłem grać w BF1 z powodu ciągłego tracenie połączenia z serwerem, próbowałem już chyba wszystkich metod rozwiązania problemu jakie są opisane na tym forum i nic. W końcu zadzwoniłem do mojego dostawcy internetu i problem został rozwiązany, od dwóch dni w BF1 gram codziennie po kilka godzin i jeszcze ani razu nie utraciłem połączenia z serwerem. Z tego co się dowiedziałem to były jakieś zakłócenia na łączu.  Ka4cio21 próbowałeś grać na internecie od innego dostawcy? Problemy z grą masz od samego początku czy wcześniej gra chodziła normalnie?

Wiadomość 77 z 136 (2 324 wyświetleń)

Dot.: Wyrzuca mnie z gry

★★ Guide

Od czadu gdy gra chodzi mi bez scinek wywala mnie z serwa a na necie od innego dostawcy nie gralem ale moj kolega mieszkajacy w bloku obok gra na innym necie i go tez wywala

Wiadomość 78 z 136 (2 309 wyświetleń)

Dot.: Wyrzuca mnie z gry

★★★★ Guide
Czasami też utraciłem połączenie z sesją ale zadko mi się to zdarza, z kuplem co gram codziennie byly u niego częste takie rozłączenia ale zmienił karte graficzną i co prawda żadko ale dzisiaj też go wywaliło, może to karty się przegrzewają, a graliśmy na oficjalnym serwerze w gołębie kilkanaście rund pod rząd, i mucka byla niesamowitaStandard smile
Wiadomość 79 z 136 (2 298 wyświetleń)

Dot.: Wyrzuca mnie z gry

[ Edytowane ]
Community Manager (retired)

Dla osób które zmagają się z tym błędem,  jest on związany bardziej z ustawieniami grafiki niż połączenia, radzimy zmniejszenie ustawień w samej grze na niskie (w tym wyłączenie Directx 12)  oraz dla użytkowników NVIDIA próbę użycia starszej wersji sterownika w wersji 378.78.

 

Co możecie dodatkowo wykonać to usunięcie zawartości folderu cache w  %userprofile%\Documents(Dokumenty)\Battlefield 1\cache 

 

Dodatkowo możecie spróbować zresetowania ustawień gry:

 

  1. Wyłącz zapisy w chmurze na swoim koncie  (Origin > Ustawienia aplikacji > Instalacje i zapisane stany gry > Zapisane stany gry WYŁĄCZ) 
  2. Zmień nazwę folderu Battlefield 1 w bibliotece Dokumenty na np. Battlefield 1 kopia
  3. Wyłącz Origin całkowicie (Origin > Zakończ) 
  4. Uruchom ponownie Origin jako ADMINISTRATOR - INSTRUKCJA
  5. Uruchom ponownie grę również jako ADMINISTRATOR, jeśli wszystko dobrze pójdzie powinien się utworzyć nowy folder Battlefield 1 w Dokumentach!  

Jeśli ktoś z Was będzie doświadczał tego problemu,  zachęcam do załączenia plików DxDiag do odpowiedzi plus informacji o dostawcy oraz modelu routera. Osobiście sam miałem taki problem (korzystam z UPC) i okazało się, iż problemem był sam router! 

 

Powodzenia żołnierze! Nerd

 

 

Wiadomość 80 z 136 (2 210 wyświetleń)

ea-promo

Zabezpiecz swoje konto EA

Gdy będziesz ustawiać urządzenie jako zaufane, wyślemy Ci kod, by się upewnić się, że Ty to Ty.

Dowiedz się więcej o weryfikacji logowania

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem