BF 1 Utracono połączenie z sesją/serwerem - wyrzucanie z gry

autor: KapitanCzarny268
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

Dot.: Rozłączono z serwerem | utracono połączenie z sesją

★★ Guide

Nazwa dostawcy

- Elsat

Połączenie

- Kablowe

Antywirus

- 360 Total Security

Router

- Router firmy EDIMAX dokładnej nazwy niestety nie znam :/

Porty

- Tak wszystkie potrzebne porty odblokowane

Czy kontaktowałem się?

- Tak powiedzieli że problem nie jest po ich stronie...

Wiadomość 31 z 136 (1 016 wyświetleń)

Dot.: Rozłączono z serwerem | utracono połączenie z sesją

★★ Guide

Halo pomoże ktoś?

Wiadomość 32 z 136 (1 002 wyświetleń)

Dot.: Rozłączono z serwerem | utracono połączenie z sesją

Community Manager (retired)

@KapitanCzarny268 Hej!

Dzięki za przekazane informację! Jak wspomniałem wcześniej spróbuj obejścia z czystą instalacją sterownika NVIDIA z poprzedniego postu oraz jeśli mowa już o sterowniku, zajrzyj na stronę swojego producenta płyty głównej MSI oraz poszukaj najnowszy driver do karty sieciowej LAN pod Twoją płytę główną.

 

Po instalacji nowego sterownika karty sieciowej warto jeszcze "zresetować połączenie" według tej instrukcji

 

Życzę powodzenia! Fingers crossed

Wiadomość 33 z 136 (994 wyświetleń)

Dot.: Rozłączono z serwerem | utracono połączenie z sesją

★★ Guide

Połączenie resetowałem, czystą instalację robiłem. Żadna z tych czynności nie pomogła a na stronie MSI nie ma żadnych sterowników......

Wiadomość 34 z 136 (985 wyświetleń)

Dot.: Rozłączono z serwerem | utracono połączenie z sesją

Community Manager (retired)

@KapitanCzarny268 

 

Na stronie MSI  z której sam korzystam, na pewno znajdziesz sekcję sterowników, spróbuj wyszukać tam swój model płyty głównej raz jeszcze. Po wyszukaniu płyty wejdź w sekcje Service celem znalezienia sterowników Lan Drivers do pobrania (Driver > wybór systemu):

 

Captu51E3re.PNG

 

Jeśli masz z wyszukaniem problem, podeślij nazwę płyty głównej w odpowiedzi!  Powodzenia!

 

 

Wiadomość 35 z 136 (967 wyświetleń)

Dot.: Rozłączono z serwerem | utracono połączenie z sesją

★★ Guide

Ok pobrane, tylko co dalej? Można mi to wytłumaczyć w kilku punktach?

Wiadomość 36 z 136 (960 wyświetleń)

Dot.: Rozłączono z serwerem | utracono połączenie z sesją

★★ Guide

Sterownik Lan zainstalowany jednak, to nic nie dało...

Wiadomość 37 z 136 (948 wyświetleń)

Dot.: Rozłączono z serwerem | utracono połączenie z sesją

★★ Guide
Halo!!! Pomoże ktoś?
Wiadomość 38 z 136 (941 wyświetleń)

Dot.: Rozłączono z serwerem | utracono połączenie z sesją

[ Edytowane ]
★ Guide

Wygląda, jakby coś na chwilę zrywało Ci połączenie. Skoro wcześniejsze metody zawiodły, spróbuj zajrzeć jeszcze w stan połączenia lokalnego - zwróć uwagę na czas trwania (czy po rozłączeniu z grą czas połączenia biegnie od nowa, czy też nie). Następnie zajrzyj głębiej w ustawienia karty sieciowej (klikając w oknie "stan połączenia lokalnego" przycisk "właściwości", a w następnym oknie "konfiguruj". W zakładce "zaawansowane" sprawdź ustawienia prędkości karty sieciowej (Speed & Duplex) - jeśli wartość jest ustawiona na autonegocjacje, przestaw ją na 100Mbps Full Duplex. Nie wiem, jakiego Edimax'a masz na stanie, ale jeśli z portami Lan 1GbE, a połączenie między routerem i skrzynką jest wadliwe, to autonegocjacje mogą zrywać połączenie na ułamek sekundy przełączając się między 1Gb i 100Mb (analogiczny problem swego czasu napsuł mi trochę krwi w biurze).

 

Jeszcze jedna rzecz - zakładam, że masz zewnętrzny adres IP (pisałeś wcześniej o przekierowanych portach). Jeśli masz zmienny adres IP, sprawdź, czy po zerwaniu połączenia z grą Twój adres IP jest taki sam, jak przed zerwaniem. Na tym etapie nie wierzyłbym do końca na słowo provider'owi, że problem nie leży po jego stronie. 

Wiadomość 39 z 136 (931 wyświetleń)

Dot.: Rozłączono z serwerem | utracono połączenie z sesją

★★ Guide

No nie wierze to nie pomogło.... Frown(((

Wiadomość 40 z 136 (911 wyświetleń)

ea-promo

Zabezpiecz swoje konto EA

Gdy będziesz ustawiać urządzenie jako zaufane, wyślemy Ci kod, by się upewnić się, że Ty to Ty.

Dowiedz się więcej o weryfikacji logowania

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem