Dot.: Wyrzuca mnie z gry

autor: Sirtsal
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

Dot.: Wyrzuca mnie z gry

Community Manager

@KapitanCzarny268

 

Czy w wykonanym przez Ciebie teście połączenia za pomocą UOTrace, widzisz jakieś straty pakietów? 

Wiadomość 11 z 136 (1 228 wyświetleń)

Dot.: Wyrzuca mnie z gry

★★ Apprentice

Jeżeli grasz na wi fi (szczególnie Orange światłowód) spróbuj  podłączyć się kabelkiem do modemu , miałem podobny problem z internetem i ten sposób rozwiązał mój problem.

Wiadomość 12 z 136 (1 219 wyświetleń)

Dot.: Wyrzuca mnie z gry

★★ Guide
Nie gram na wi fi
Wiadomość 13 z 136 (1 212 wyświetleń)

Dot.: Wyrzuca mnie z gry

★★ Apprentice

To może spróbuj odblokować porty  masz linka do artykułu https://help.ea.com/pl/help/faq/opening-tcp-or-udp-ports-for-connection-issues/

i filmik jak byś nie wiedział gdzie to się robi https://www.youtube.com/watch?v=Fp5ZltoCjPc

Może to coś pomoże

Wiadomość 14 z 136 (1 205 wyświetleń)

Dot.: Wyrzuca mnie z gry

Community Manager

Hej @KapitanCzarny268

 

Czy w wykonanym przez Ciebie teście połączenia za pomocą programu UOTrace widzisz jakieś straty pakietów w przedziale 1-99%? Jeśli masz taką możliwość, to sprawdź czy ten sam problem pojawia się na innym połączeniu internetowym.

Wiadomość 15 z 136 (1 252 wyświetleń)

Dot.: Wyrzuca mnie z gry

★ Apprentice

Mam tak samo, próbowałem już wszystkiego a i tak ciągle mnie wywala. Nikt nie jest w stanie pomóc, nie da się grać.

 

Wiadomość 16 z 136 (1 243 wyświetleń)

Dot.: Wyrzuca mnie z gry

★★ Guide

Nic to nie dało

Wiadomość 17 z 136 (1 184 wyświetleń)

Dot.: Wyrzuca mnie z gry

★★ Guide

Mam takie pytanie EA. Może jest to problem po waszej stronie?

Wiadomość 18 z 136 (1 229 wyświetleń)

Dot.: Wyrzuca mnie z gry

Community Manager (retired)

@KapitanCzarny268 Hej!

 

W dniu wczorajszym pojawiła się nowa aktualizacja do gry BF 1 więc spróbuj ją pobrać i sprawdź czy wyrzucanie ustanie. Z dodatkowych kroków jakie mogę Ci poradzić, to mieliśmy pewne zgłoszenia, że WYŁĄCZENIE TRYBU DIRECTX 12 w ustawieniach zaawansowanych (opcja Video) i restart gry pomagał! 

 

Captu54835344E3re.PNG

 

Dodatkowo, spróbuj ustawić na routerze tzw. publiczne DNS-y celem przetestowania! 

 

Jeśli opisany problem nadal będzie występować, prześlij nam proszę raport DXDIAG do Twojej odpowiedzi. Powodzenia! Fingers crossed

Wiadomość 19 z 136 (1 215 wyświetleń)

Dot.: Wyrzuca mnie z gry

★★ Guide

W publiczne DNS-y nie będę się bawił a gram na DX11 więc to również nic nie da

Wiadomość 20 z 136 (1 211 wyświetleń)

ea-promo

Zabezpiecz swoje konto EA

Gdy będziesz ustawiać urządzenie jako zaufane, wyślemy Ci kod, by się upewnić się, że Ty to Ty.

Dowiedz się więcej o weryfikacji logowania

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem