WYSOKI PING GRACZY

autor: wordanpl
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

WYSOKI PING GRACZY

★ Apprentice

od jakiegoś czasu ciągle sie spotykam z graczami mającymi ping powyżej 200 tacy gracze sa często nieśmiertelni czy EA ma zamiar coś z tym zrobic? bo nie da sie normalnie grac.... Frown

Wiadomość 1 z 6 (506 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: WYSOKI PING GRACZY

Hej.

Niestety, ale gracze z wysokim pingiem są po prostu wpisani rozgrywkę multiplayer. Rozumiem Twoje niezadowolenie, ale uwierz mi, że gracze z takim pingiem są postawieni w o wiele gorzej sytuacji niż osoba, która do nich strzela.

 

Wiadomość 2 z 6 (497 wyświetleń)

Dot.: WYSOKI PING GRACZY

★ Apprentice

i tak i nie bo często maja wysokie staty przez to własnie ze sa nieśmiertelni ...słyszałem tez ze rosjanie używają aplikacji która ich łączy przez serwery w europie gra "myśli" ze maja niski ping a w rzeczywistości jest odwrotnie...

Wiadomość 3 z 6 (494 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: WYSOKI PING GRACZY

Prawdopodobnie masz na myśli logowanie przez VPN. Myślę, że w tym wypadku wypadałoby po prostu zgłosić takiego gracza.

Wiadomość 4 z 6 (492 wyświetleń)

Dot.: WYSOKI PING GRACZY

★ Apprentice

 tak VPN............. zgłoszeni chyba nic nie daje....Frown  skoro przy zwykłym wysokim pingiem serwer a automatu nie wywala to takie zgłoszenie tym bardziej nic nie da....

Wiadomość 5 z 6 (485 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: WYSOKI PING GRACZY

[ Edytowane ]

Nie można mówić, że zgłoszenie nic nie daje Tongue out

Zawsze ktoś przyjrzy się bliżej takiej osobie.

Wiadomość 6 z 6 (481 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

ea-promo

Zabezpiecz swoje konto EA

Gdy będziesz ustawiać urządzenie jako zaufane, wyślemy Ci kod, by się upewnić się, że Ty to Ty.

Dowiedz się więcej o weryfikacji logowania

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem