Dot.: Utrata pakietów w BF1 / mało FPS

autor: Revan2000s
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

Utrata pakietów w BF1 / mało FPS

★ Novice

Witam. Grę Battlefield 1 kupiłem w lutym tego roku. Komputer mam taki: i5-4460 8gb gtx 960 , Na początku gry przez miesiąc gra chodziła na 50-70 fps na średnich. Potem przestałem grać i odinstalowałem grę. Parę dni temu zainstalowałem od nowa bf'a, włączyłem grę i się zdziwiłem jak zobaczyłem na low ustawieniach 10-20 fps po prawej u góry miałem ikonki, że mam zły internet to już naprawiłem - wyskakuje niekiedy ale na sekundę. Teraz mam ikonkę *Utratę pakietów* [ packet loss ] , Nie wiem... po naprawieniu tego z internetem mam teraz 30 fps i nadal mam ten PACKET LOSS... Nie wiem, proszę o pomoc Frown

Wiadomość 1 z 4 (813 wyświetleń)

Dot.: Utrata pakietów w BF1 / mało FPS

Hej.

Niestety, ale winowajcą utraty pakietów także jest internet.

Czy mógłbyś wykonać internetowy test połączenia i przesłać tu wyniki?

 

Na początek sugeruję zajrzeć do TEGO artykułu i upewnić się, że wszystkie wymienione tam porty są otwarte.

Wiadomość 2 z 4 (797 wyświetleń)

Dot.: Utrata pakietów w BF1 / mało FPS

★ Novice

Chyba o to chodziło

Wiadomość 3 z 4 (792 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Utrata pakietów w BF1 / mało FPS

Więc tak jak napisałem, sprawdź czy wszystkie porty odpowiedzialne za prawidłowe działanie platformy oraz gry są otwarte.

 

Porty - platforma

Porty - gra

 

Pamiętaj, że zawsze możesz skontaktować się z doradcą EA.

Będzie mógł on asystować na bieżąco Twoje kroki.

Wiadomość 4 z 4 (789 wyświetleń)

ea-promo

Zabezpiecz swoje konto EA

Gdy będziesz ustawiać urządzenie jako zaufane, wyślemy Ci kod, by się upewnić się, że Ty to Ty.

Dowiedz się więcej o weryfikacji logowania

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem