Dot.: Utracony postęp w grze

autor: EA_Kuba
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

Zaakceptowane rozwiązanie

Utracony postęp w grze

★ Novice

Dzisiaj utraciłem postęp kampanii, przeszedłem całość razem ze wszystkimi podręcznikami polowymi oraz wpisami do kodeksu. Jednak w aplikacji na telefon wszystkie wcześniej odblokowane kodeksy są widoczne. Taka sytuacja zdarzyła mi się już drugi raz. Za pierwszym razem, przechodziłem całą kampanię od nowa, ze wszystkimi znajdźkami i wpisami do kodeksu. Nie mam jednak przechodzić tego wszystkiego po raz trzeci. Czy są jakieś sposoby na przywrócenie postępu w grze? Bardzo proszę o pomoc.

Wiadomość 1 z 2 (338 wyświetleń)

Zaakceptowane rozwiazanie

Dot.: Utracony postęp w grze

Community Manager

Hej @Hudini019

 

Postęp w kampanii (czyli to w którym momencie danej historii się znajdujesz) zapisywany jest lokalnie na Twoim komputerze (Dokumenty - Battlefield 1 - settings) w chmurze Origin, lub jeśli grasz na Playstation 4 lub Xbox 1 w konsolowym odpowiedniku. Kodeksy odblokowane podczas trybu dla jednego gracza, pozwalają odblokować zawartość w grze wieloosobowej - np. skórki na czołg. Odblokowanie ich jest jednorazowe i jest na stałe przypisywane do Twojego konta. 

 

Jeżeli przeszedłeś już raz kampanię odblokowywując wszystkie wpisy kodeksu oraz znajdźki, to ponowne ich szukanie możesz robić tylko dla własnej przyjemności Standard smile.

 

Odpowiadając na Twoje pytanie, to niestety jeśli postęp został utracony i nie masz kopii zapisanych gier na komputerze / pamięci zewnętrznej / chmurze, obawiam się że nie będziemy mogli z tym nic zrobić. Nie mniej po przejściu gry dwa razy, wydaje mi się, że jesteś gotów by podjąć wyzwanie w rozgrywce online Standard smile

Zobacz w watku

Wiadomość 2 z 2 (354 wyświetleń)

Wszystkie odpowiedzi

Dot.: Utracony postęp w grze

Community Manager

Hej @Hudini019

 

Postęp w kampanii (czyli to w którym momencie danej historii się znajdujesz) zapisywany jest lokalnie na Twoim komputerze (Dokumenty - Battlefield 1 - settings) w chmurze Origin, lub jeśli grasz na Playstation 4 lub Xbox 1 w konsolowym odpowiedniku. Kodeksy odblokowane podczas trybu dla jednego gracza, pozwalają odblokować zawartość w grze wieloosobowej - np. skórki na czołg. Odblokowanie ich jest jednorazowe i jest na stałe przypisywane do Twojego konta. 

 

Jeżeli przeszedłeś już raz kampanię odblokowywując wszystkie wpisy kodeksu oraz znajdźki, to ponowne ich szukanie możesz robić tylko dla własnej przyjemności Standard smile.

 

Odpowiadając na Twoje pytanie, to niestety jeśli postęp został utracony i nie masz kopii zapisanych gier na komputerze / pamięci zewnętrznej / chmurze, obawiam się że nie będziemy mogli z tym nic zrobić. Nie mniej po przejściu gry dwa razy, wydaje mi się, że jesteś gotów by podjąć wyzwanie w rozgrywce online Standard smile

Wiadomość 2 z 2 (355 wyświetleń)

ea-promo

Zabezpiecz swoje konto EA

Gdy będziesz ustawiać urządzenie jako zaufane, wyślemy Ci kod, by się upewnić się, że Ty to Ty.

Dowiedz się więcej o weryfikacji logowania

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem