Utracony postęp w grze The Sims 4

autor: veniusek
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

Zaakceptowane rozwiązanie

Utracony postęp w grze The Sims 4

★★★ Newbie

Witam,

Kupiłam i zainstalowałam dodatek ze zwierzętami. Po instalacji utraciłam cały postęp gry Frown(((((((

Wiadomość 1 z 3 (229 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Zaakceptowane rozwiazanie

Dot.: Utracony postęp w grze The Sims 4

Community Manager (retired)

Witaj @veniusek

 

Podejrzewam, że masz na myśli dodatek Psy i Koty do The Sims 4, prawda? W takim przypadku z pewnością złożyłaś zamówienie przedpremierowe, gdyż oficjalna premiera DLC będzie mieć miejsce 10. listopada. Dodatek nie będzie dostępny na Twoim koncie, aż do daty premiery, dlatego nie mogłaś jeszcze go pobrać ani zainstalować Wink

 

Pamiętaj również, że wszelkie postępy w TS4 są zapisywane lokalnie na Twoim komputerze. Możesz o tym poczytać w tym artykule. Jeśli save'y zostały usunięte z Twojego PC, niestety nie mamy żadnej możliwości, aby je odzyskać Frown

 

Pozdrawiam!

Zobacz w watku

Wiadomość 2 z 3 (254 wyświetleń)

Wszystkie odpowiedzi

Dot.: Utracony postęp w grze The Sims 4

Community Manager (retired)

Witaj @veniusek

 

Podejrzewam, że masz na myśli dodatek Psy i Koty do The Sims 4, prawda? W takim przypadku z pewnością złożyłaś zamówienie przedpremierowe, gdyż oficjalna premiera DLC będzie mieć miejsce 10. listopada. Dodatek nie będzie dostępny na Twoim koncie, aż do daty premiery, dlatego nie mogłaś jeszcze go pobrać ani zainstalować Wink

 

Pamiętaj również, że wszelkie postępy w TS4 są zapisywane lokalnie na Twoim komputerze. Możesz o tym poczytać w tym artykule. Jeśli save'y zostały usunięte z Twojego PC, niestety nie mamy żadnej możliwości, aby je odzyskać Frown

 

Pozdrawiam!

Wiadomość 2 z 3 (255 wyświetleń)

Dot.: Utracony postęp w grze The Sims 4

★★★ Newbie

Tak Standard smile chodzi mi o psy i koty.. tak szczerze to kupując nie zwróciłam uwagi, że premiera dopiero przed nami Wink Tak czy inaczej dzięki artykułowi odnalazłam swoje save'y.. Byłam przekonana, że są one u Was w chmurze, a tymczasem zostały u mnie na starym kompie. Dziękuję za pomoc Standard smile

Pozdrawiam!

Wiadomość 3 z 3 (212 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

black-origin-bg

ZASADY I WYTYCZNE FORUM ORIGIN

Przestrzegaj tych zasad i wytycznych, gdy publikujesz coś na forum Origin.

Przeczytaj zasady

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem