Utracono połączenie z sesją

autor: Lejsiky
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

Utracono połączenie z sesją

[ Edytowane ]
★★ Novice

Witam, przy próbie dołączenie do gry pojawia się komunikat o utracie połączenia z sesją. Problem dotyczy jedynie serwerów 64 slotowych czyli gier typu operacja i podbój, na szturm lub dm mogę wejść bez żadnych problemów. Grę posiadam od 26.02 a problem pojawił się dopiero teraz.

 

Rzeczy które do tej pory zrobiłem i są bezskuteczne :

- reinstalacja origin

- reinstalacja battlefielda

- otworzenie portów TCP i UDP

- zapora ani antywirus nie blokuje połączenia (testowane z wyłączoną zapora oraz antywiruem)

- UPnP włączone

- ip wersja 4

o uruchomieniu gry jako administrator czyszczeniu dnsów czy innych tego typu oczywistych rzeczy nie wspominam.

 

W załączniku dorzucam test połączenia z programu UO Trace

 

Dodam jeszcze że jako posiadacz przepustki premium posiadam dostęp do Battlefield 1 Community Test Environment i w tej wersji nie pojawia się żaden błąd.

 

(edit: usunięto pliki UO Trace)

 

Wiadomość 1 z 7 (2 949 wyświetleń)

Dot.: Utracono połączenie z sesją

Community Manager (retired)

@Lejsiky 

 

Witaj!

 

W kwestii organizacji, prosimy o nie zamieszczanie na forum raportów UO Trace jako, iż zawierają pewne delikatne dane jak IP użytkownika. Dzięki!  Co do opisanego przez Ciebie problemu, sprawa wygląda tak, iż mamy dwie lokalizację EU serwerów:

 

  • Holandia
  • Irlandia

Jeśli możesz się dostać na serwery irlandzkie (TDM,  Szturm)  prosiłbym abyś zapisał sobie adres IP serwera holenderskiego (Podbój, Operacje)  i skontaktował się z Twoim dostawcą celem sprawdzenia po ich stronie.

 


W przypadku osób z podobnym problemem prosimy o podpisywanie się (Ja Też) w tym wątku z informacjami takimi jak:

 

  • Platforma: PC, konsola (PS4 lub Xbox One)
  • ISP: nazwa dostawcy
  • Od kiedy problem występuje

 

Wiadomość 2 z 7 (2 898 wyświetleń)

Dot.: Utracono połączenie z sesją

★★ Novice

Dostawca nie widzi żadnego problemu wszystko działa poprawnie

Wiadomość 3 z 7 (2 889 wyświetleń)
0 Kudo

Dot.: Utracono połączenie z sesją

★★★★★ Novice

Cześć

 U mnie jest to samo od dwóch dni. Mam neta z UPC, kontaktowałem się, robili jakieś testy, resetowania i według nich jest wszystko w porządku.

Jeśli już dołączam do gry to mam takie ikony jak na screenie

konkretnie te trzy w środku 'client', czerwone i żółte,  do tego czasem 'low fps' i ta czerwona z serwerem.

Nie da się grać, laguje i nie wiem już jak to nazwać, ale wygląda to tak jak na filmie:

https://youtu.be/5w2A382A3Rk

Wiadomość 4 z 7 (2 870 wyświetleń)
0 Kudo

Dot.: Utracono połączenie z sesją

Community Manager (retired)

@patpatrykowski Witaj!

 

Na chwilę obecną nie mamy żadnych potwierdzonych problemów od kolegów na serwerach w Holandii (Podbój..) dlatego jeśli nadal masz wysokie opóźnienia zerknij proszę (jeśli tego jeszcze nie zrobiłeś) na kroki przygotowane pod platformę PC:

 

Grasz na PC, spróbuj tego:

 


@Lejsiky Prosiłbym abyś Ty i inne osoby dopisały się do Tego wątku według szablonu poniżej. Jeśli zgromadzimy więcej użytkowników z takim problemem będziemy informować kolegów na chwilę obecną niestety ale wygląda to jak sprawa indywidualna po stronie operatora internetowego w kierunku tego konkretnego serwera. Jeśli masz możliwość spróbuj przetestować grę na innym łączu. Dzięki i pozdrawiam

 


 

W przypadku osób z podobnym problemem prosimy o podpisywanie się (Ja Też) w tym wątku z informacjami takimi jak:

 

  • Platforma: PC, konsola (PS4 lub Xbox One)
  • ISP: nazwa dostawcy
  • Od kiedy problem występuje
Wiadomość 5 z 7 (2 839 wyświetleń)
0 Kudo

Dot.: Utracono połączenie z sesją

★★★ Newbie

Witam   .mam ten sam problem . gram na PS4  internet z UPC. UPC twierdzi że uniach wszystko ok. Problem ten mam od aktualizacji która wprowadziła plutony . Ping  980

Wiadomość 6 z 7 (2 685 wyświetleń)
0 Kudo

Dot.: Utracono połączenie z sesją

Community Manager (retired)

@KAMILLIS77 @Lejsiky @patpatrykowski Hej!

 

Jeśli wszyscy korzystacie z UPC, prosiłbym Was jeszcze o kontakt z dostawcą i zmianę protokołu z IPv6 na IPv4 oraz ewentualne użycie publicznych serwerów DNS (na konsoli albo routerze). 

 

Powodzenia!

Wiadomość 7 z 7 (2 654 wyświetleń)
0 Kudo

ea-promo

Zabezpiecz swoje konto EA

Gdy będziesz ustawiać urządzenie jako zaufane, wyślemy Ci kod, by się upewnić się, że Ty to Ty.

Dowiedz się więcej o weryfikacji logowania

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem