Utracono połączenie z serwerami EA na IPV4

autor: Glegutomir_696
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

Utracono połączenie z serwerami EA na IPV4

★★★★★ Newbie

Witam,

 

Niestety i mnie spotkała ta przykrość od kilku tygodniu nie mogę zalogować się na serwery EA.

Poniżej opowiem co uczyniłem aby naprawić to w własnym zakresie:

1. Klikałem "Wpisz" i "Wypisz się" w ustawianiach

2. Aktywowałem i Dezaktywowałem  w ustawieniach "... jako podstawowe PS4"

3. Wykonywałem po każdej z tych prób reset urządzenia.

4. Resetowałem router ( mam UPC)

5. Przełączyłem PS4 z sieci Wi - FI na kabel ( oczywiście nastepnie zrestarowałem urządzenie)

6. Sprawdziłem czy moje konto PSN jest powiązane z Kontem na EA - zgadza się mój ID jest identyczny.

7. Sprawdziłem czy na moim koncie SONY moje urządzenie jest aktywowane i jest takie same ID - zgadza się wszystko jest identyczne a urządzenie jest aktywowane.

8. Sprawdziłem mail oraz dane  - wszystko się zgadza

9. Usunąłem PLIKI z gry Fifa 2017 które mogłby powodować nie urchamianie się trybu Online

10. Sprawdzałem czy jestem zalogowany jako gość czy jako "admin" mojego urządzenia - tak jestem zalogowany jako adminem

11.Na koniec sprawdziłem czy mam to leganderne IPV6 - okazało się ze mam IPV4

 

Bardzo prosze o wyjasnienia z strony EA. Płacę abonament i chciałbym z niego w pełni korzystać ( problem dotyczy również innych gier EA takich jak SW:Battlefront)

Zależy mi na tym aby problem został rozwiązany jak najszybciej.

 

Z góry dziękuje za zrozumienie i pomoc.

 

P.s przesyłam również załaczniki które ukazują istotę mojego problemu.

Wiadomość 1 z 5 (579 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Utracono połączenie z serwerami EA na IPV4

★★★★★ Newbie

Podbijam.

Bardzo proszę o zajęcie stanowiska.

Wiadomość 2 z 5 (563 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Utracono połączenie z serwerami EA na IPV4

★★ Novice

Mam podobny problem na xbox one, i według mnie problem lezy z winy ea a dokładnie ich konta, ponieważ u mnie gra działała bez zarzutu do czasu gdy musiałem zalogować sie na ich konto, niestety nie pamietałem hasła i go zmieniłem i wtedy przestało mnie łączyć z serwerami ea w fifa 17. Dodam że założyłem nowe kona xbox i ea i nie ma tego problemu.

Wiadomość 3 z 5 (526 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Utracono połączenie z serwerami EA na IPV4

★★★★ Novice

identyczny problem brak możliwości połączenia się z serwerami EA już od 23h wcześniej działało prawidłowo !!! Brak słów ogarnijcie się !!!

Wiadomość 4 z 5 (518 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Utracono połączenie z serwerami EA na IPV4

★★★★★ Newbie

Panowie, jak widać nikt z EA nie pofatygował się aby udzielić mi odpowiedzi przez 6 dni, gdybym nie wział sprawy w swoje ręce - to co dalej bym nie grał?

Jeśli tak EA postępuje z swoimi graczami to nie dziwcie się później że bardzo wiele osób przesiada się na PESa...

 

Tak czy siak jeśli ktokolwiek zastosował się do moich podpunktów powyżej i nie pomogło to niech najpierw zadzwoni do swojego dostawcy internetu.

Co ciekawe dostawcy internetu doskonale wiedzą o co chodzi.

 

Miła Pani na moje hasło "nie mogę grać w gry EA: , odpowiedziała: rozumiem że chodzi o protokół?

Czyli ten problem powtarzał się już tysiące razy....

 

Swoją droga jako posiadacz orginalnej gry EA i konta PS+ szczerze mowiąc nie obchodzi mnie to i nie muszę sie znać na protokołach internetowych.

Moim zdnaąem to EA powinno dogadac się z dostawca usług internetowych i wskazać im co maja robić a nie zrzucać  to na barki graczy.

 

 

Tak czy siak UPC w trakcie naszej rozmowy zmieniło protokół z IPV4 na IPV2 - pomogło, gramy dalej.

Wiadomość 5 z 5 (506 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem

fifa-20-player-splash

Zabezpiecz swoje konto FIFA

Włącz weryfikację logowania, aby chronić swoje dane i uzyskać dostęp do aplikacji FUT Web App.

Zobacz więcej w centrum pomocy EA