Tryb Multi - wyzwania, brak zaliczenia

autor: Zevr83
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

Zaakceptowane rozwiązanie

Tryb Multi - wyzwania, brak zaliczenia

★ Apprentice

Witam,

 

Myślałem że już nie będę musiał zaczynać nowego tematu...

 

Po ostatnim patchu niestety ale nie mogę zdobyć wyzwania za używanie pistoletu Ładowacz. Przez cały tydzień gram w trybie multi z tym pistoletem i dopiero dzisiaj zauważyłem ze nie zalicza mi jego. Licznik zatrzymał się na 114774 i nie chce drgnąć.

Nie wiem czy z innymi wyzwaniami jest jakiś problem, więc w razie jak znajdę to będę tutaj dopisywał. Chyba że ktoś zauważy to śmiało pisać

Wiadomość 1 z 2 (317 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Zaakceptowane rozwiazanie

Dot.: Tryb Multi - wyzwania, brak zaliczenia

Community Manager (retired)

Cześć @Zevr83

 

Przykro mi, że MEA znowu zmusiło Cię do założenia nowego wątku ze zgłoszeniem kolejnego błędu Frown Wierz mi, że wolałabym uciąć sobie pogawędkę na o wiele przyjemniejsze tematy dotyczące tej gry. 

 

Niemniej jednak, błąd z naliczaniem punktów za przeróżne wyzwania w trybie online jest zgłaszany już od jakiegoś czasu. Możesz o tym poczytać na anglojęzycznym forum tutaj oraz tutaj. Studio Bioware zostało już poinformowane, ale wiemy że w łatce 1.07 problem jeszcze nie został rozwiązany.

 

Na razie mogę poprosić Cię jedynie o cierpliwość Embarrassed Gdy tylko dostanę potwierdzenie, kiedy ten uciążliwy błąd zostanie naprawiony, dam Ci znać.

 

Pozdrawiam!

Zobacz w watku

Wiadomość 2 z 2 (397 wyświetleń)

Wszystkie odpowiedzi

Dot.: Tryb Multi - wyzwania, brak zaliczenia

Community Manager (retired)

Cześć @Zevr83

 

Przykro mi, że MEA znowu zmusiło Cię do założenia nowego wątku ze zgłoszeniem kolejnego błędu Frown Wierz mi, że wolałabym uciąć sobie pogawędkę na o wiele przyjemniejsze tematy dotyczące tej gry. 

 

Niemniej jednak, błąd z naliczaniem punktów za przeróżne wyzwania w trybie online jest zgłaszany już od jakiegoś czasu. Możesz o tym poczytać na anglojęzycznym forum tutaj oraz tutaj. Studio Bioware zostało już poinformowane, ale wiemy że w łatce 1.07 problem jeszcze nie został rozwiązany.

 

Na razie mogę poprosić Cię jedynie o cierpliwość Embarrassed Gdy tylko dostanę potwierdzenie, kiedy ten uciążliwy błąd zostanie naprawiony, dam Ci znać.

 

Pozdrawiam!

Wiadomość 2 z 2 (398 wyświetleń)

ea-promo

Zabezpiecz swoje konto EA

Gdy będziesz ustawiać urządzenie jako zaufane, wyślemy Ci kod, by się upewnić się, że Ty to Ty.

Dowiedz się więcej o weryfikacji logowania

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem