Transfer Klubu

autor: milan19012
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

Transfer Klubu

★★ Novice
Mam problem z obecnym klubem w wersji próbnej fify 18. Moj z klub z fify 17 nie został przetransferowany do obecnej edycji i powstał nowy z dzisiejsza data. Nie dostałem rownież paczek za staż w fifie 17. Zagrałem cos około 2 godzin , zadzwoniłem na infolinie i wysłali mnie właśnie na to forum. Prosze o jak najszybsza pomoc.
Wiadomość 1 z 5 (262 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Transfer Klubu

Czy klub w Fifa 17 został stworzony przed 1 sierpnia 2017 roku? Oraz czy aktualnie grasz na tej samej platformie co rok temu?

Wiadomość 2 z 5 (260 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Transfer Klubu

★★ Novice
Tak jest konto zostało stworzone bodajże 26 marzec 2014 i od tego czasu konsola bez zmian
Wiadomość 3 z 5 (252 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Transfer Klubu

★★ Novice
I oczywiście mam rozegrane juz kilka godzin w wersji ea access czy gdy uda sie jednak zrobić ten klub to zostanie mi wszystko np. skład coinsy czy bede miał w plecy kilka godzin?
Wiadomość 4 z 5 (230 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Transfer Klubu

Community Manager

Hej @milan19012

 

Czy mógłbyś podać datę stworzenia klubu, która widnieje w FIFA 17? Patrząc na Twoje poprzednie posty widzę, że miałeś problem z usuniętym klubem. 

Wiadomość 5 z 5 (217 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem

fifa-20-player-splash

Zabezpiecz swoje konto FIFA

Włącz weryfikację logowania, aby chronić swoje dane i uzyskać dostęp do aplikacji FUT Web App.

Zobacz więcej w centrum pomocy EA