The sims 4 witaj w pracy kariera detektywa

autor: magdusia1249
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

The sims 4 witaj w pracy kariera detektywa

★★★ Novice

Witam,

mam taki problem z grą The sims 4 Witaj w pracy, że podejmuję karierę detektywa i gdy przychodzi moment, że mam złapać podejrzanego (w notatniku sima mam wszystkie wskazówki) on/ ona nie pojawia się w okolicy, do której mnie wysyłają. Również gdy pytam przechodniów o podejrzanego bardzo rzadko wyświetlają mi się w górnym rogu informacje co oni o nim/ niej mówią. Próbowałam uruchamiać ponownie grę oraz powracanie do pracy na drugi dzień, ale nic nie pomaga. Bardzo proszę o pomoc jak mogłabym rozwiązać ten problem, ponieważ uniemożliwia mi to wykonanie tego zadania i osiąganie wyższego poziomu w tej karierze.

Wiadomość 1 z 4 (7 933 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: The sims 4 witaj w pracy kariera detektywa

Community Manager (retired)

Witaj @magdusia1249

 

Wybrałaś chyba moją ulubioną ścieżkę kariery z dodatku Witaj w Pracy. Spróbujmy razem złapać tego nieuchwytnego podejrzanego Wink

 

Po pierwsze prosiłabym, abyś naprawiła grę na platformie Origin, jeśli jeszcze tego nie zrobiłaś. Wystarczy, że klikniesz prawym przyciskiem myszy na obrazek z grą The Sims 4 w bibliotece gier i wybierzesz opcję "Napraw".

 

Sama pobawiłam się w detektywa i sprawdziłam czy inni gracze napotkali podobny problem. Niestety, udało mi się znaleźć wiele wpisów na ten temat na naszym anglojęzycznym forum i wygląda na to, że studio nadal nie opracowało konkretnego rozwiązania :eafrown Ale w kilku przypadkach udało się naprawić problem!

 

Możesz przejrzeć wspomniane wątki tutaj:

http://answers.ea.com/t5/The-Sims-4-Bug-Reports/OPEN-Incorrect-suspect-traits-Suspect-doesn-t-show-u...

http://forums.thesims.com/en_US/discussion/824509/cant-find-and-arrest-suspect

 

Szczególnie polecam ten: http://forums.thesims.com/pl_pl/discussion/770612/the-sims-4-witaj-w-pracy-problem-z-kariera-detekty...

 

W ostateczności zawsze możesz trochę oszukać system i użyć komendy testingcheats true  careers.promote detective aby awansować.

 

Trzymam kciuki, aby się udało! Fingers crossed

Wiadomość 2 z 4 (7 907 wyświetleń)

Dot.: The sims 4 witaj w pracy kariera detektywa

★★★ Novice

Witaj @EA_Ataashi

dziękuję bardzo za pomoc, jednak żadna z wymienionych przez Ciebie rozwiązań niestety nie zadziałała. Jedynie poprzez naprawę w programie Origin zaczęły mi się częściej wyświetlać powiadomienia dotyczące informacji o przestępcy, gdy pytam o podejrzanego, ale nie zdarza się to zawsze. A podejrzanego jak nie było tak nie ma. Nie wiem czemu, ale także jak wpisuje kod na awans on nie działa. W dalszym ciągu mam ten sam poziom kariery jaki miałam przed wpisaniem kodu.

Wiadomość 3 z 4 (7 900 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: The sims 4 witaj w pracy kariera detektywa

Community Manager (retired)

@magdusia1249

 

Hej. Jak już moja koleżanka zaznaczyła dopisaliśmy ten potencjalny problem do listy błędów dla kolegów ze studia. Jeśli kod na awans nie zadziałał spróbuj wpisać go w takiej formie:

 

Wciśnij Lewy Ctrl + Shift + C i wpisz w konsole  testingcheats on  (enter) następnie wpisz w konsole careers.promote detective powinno to spowodować awans kariery detektywa.

 

Powodzenia! :eahigh_file:

Wiadomość 4 z 4 (7 891 wyświetleń)

ea-promo

Zabezpiecz swoje konto EA

Gdy będziesz ustawiać urządzenie jako zaufane, wyślemy Ci kod, by się upewnić się, że Ty to Ty.

Dowiedz się więcej o weryfikacji logowania

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem