Dot.: The sims 4 nie chce się zainstalować co zrobić?

autor: EA_Kuba
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

The sims 4 nie chce się zainstalować co zrobić?

★★★ Newbie

Kupiłam the sims 4 i je odinstalowałam. Chciałam zainstalować z powrotem. Origin wyświetlił mi że płyta moja nie działa i że dalej mam pobrać z neta. Jak pobrałam zaczęło się instalować. Skończyło się, chciałam kliknąć graj ale zamiast tego wyświetliło mi się instalacja. Klikam i czekam. Skończyło się i znowu wyświetliła mi się instalacja. I tak w kółko.

Wiadomość 1 z 2 (6 678 wyświetleń)
0 Kudo

Dot.: The sims 4 nie chce się zainstalować co zrobić?

Community Manager

Hej @ZuziaSiux

 

Przeniosłem Twój post na forum The Sims 4

 

Z racji tego że podczas instalacji gry z płyty mogło dojść do błędu i uszkodzeniu plików programu Origin, najlepszym rozwiązaniem będzie jego ponowna ("czysta") instalacja. Nie wpłynie to w żaden sposób na gry już zainstalowane na Twoim komputerze. 

 

Po pierwsze upewnij się, że w folderze Origin Games (domyślnie powinien on znajdować się tutaj C:\Program Files (x86)\Origin Games) nie ma folderu The Sims 4. Jeśli jest - usuń go

 

Następnie wyczyść pamięć podręczną programu Origin wedle poniższej instrukcji: 

 

 

Spoiler

JAK WYCZYŚCIĆ PAMIĘĆ PODRĘCZNĄ ORIGIN:

 

Podczas użytkowania programu Origin, możesz napotkać problemy związane z wyświetlaniem biblioteki gier, logowaniem bądź połączeniem. W takim przypadku rozwiązaniem najczęściej okazuje się być wyczyszczenie pamięci podręcznej programu. Po ponownym uruchomieniu program sam pobierze sobie aktualizację, bądź brakujące pliki, w ten sposób zastąpisz uszkodzone pliki, nowymi. 

 

1. Po pierwsze musisz wylogować się z programu Origin oraz zakończyć wszystkie procesy związane z programem.

*(Zdarza się, że nawet po wyłączeniu programu poprzez pasek startu w tle uruchomione są procesy związane z programem. Najlepiej upewnić się czy nie są uruchomione żadne procesy poprzez uruchomienie Menedżera zadań)

2. Następnie trzymając przycisk Windows (pomiędzy przyciskiem Ctrl i Alt po lewej stronie klawiatury), naciśnij literę "R". Otworzy się okienko "Uruchamianie"

3. Wpisz w okienku %ProgramData% (razem ze znakiem %) i naciśnij Enter

4. W liście folderów znajdź i otwórz folder Origin

5. Usuń wszystkie pliki z tego folderu POZA 'LocalContent' (ten folder jako jedyny MUSI pozostać w tym folderze)

6. Po usunięciu plików zamknij okienko, po czym ponownie użyj kombinacji Windows+R

7. Tym razem wpisz %AppData%, po czym naciśnij Enter

8. Usuń folder Origin. Znajdujesz się w folderze Roaming, który jest podfolderem AppData

appdata.jpg

 

 

 

 

 

9. Kliknij na słowo "AppData" (na szczycie folderu)

10. Otwórz folder Local

11. Z folderu Local usuń folder Origin

12. Uruchom ponownie komputer

 

 

Po czym odinstaluj program Origin , następnie pobierz go klikając w ten link (po kliknięciu od razu zacznie się pobieranie). Kiedy program Origin będzie już zainstalowany na komputerze, uruchom go jako administrator

 

Pamiętaj, by upewnić się, że pamiętasz dane do logowania do swojego konta gdzie jest Twoja gra Standard smile W razie czego znajdziesz tutaj link który może okazać się pomocny, przy odnalezieniu swojej gry.

 

 

Wiadomość 2 z 2 (6 666 wyświetleń)

ea-promo

Zabezpiecz swoje konto EA

Gdy będziesz ustawiać urządzenie jako zaufane, wyślemy Ci kod, by się upewnić się, że Ty to Ty.

Dowiedz się więcej o weryfikacji logowania

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem