Dot.: The sims 4 - gra zniknęła

autor: EA_Ataashi
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

The sims 4 - gra zniknęła

★★★★★ Newbie

Gra the sims 4 mi zniknęła, próbowałam chyba wszystkiego co ludzie polecali zrobić, nie mam jej ukrytej - to jest pewne. Z konta nie korzystałam już z rok ze względu na brak odpowiedniej karty graficznej. Niestety gdy wreszcie zdobyłam ową kartę i cała szczęśliwa zalogowałam się na konto - gry nie było. Mam jeszcze jedno konto, ale na nim też jej nie ma. Zainstalować ponownie nie mogę, bo komunikat krzyczy że kod został wykorzystany. Co mam zrobić z tym? :/

Wiadomość 1 z 4 (885 wyświetleń)
0 Kudo

Dot.: The sims 4 - gra zniknęła

Community Manager (retired)

Cześć @Sosielel

 

Nie martw się na zapas! Jeśli posiadasz już odpowiedni sprzęt, teraz musimy jedynie odzyskać dostęp do właściwego konta Wink

 

Najszybszym sposobem na powrót do gry, będzie kontakt telefoniczny z naszym centrum pomocy. Wystarczy, że podasz naszym doradcom kod aktywacyjny do The Sims 4, a oni z chęcią pomogą w rozwiązaniu sytuacji.

 

Pozdrawiam!

Wiadomość 2 z 4 (875 wyświetleń)

Dot.: The sims 4 - gra zniknęła

★ Novice

a czy kontakt telefoniczny jest darmowy?

 

Wiadomość 3 z 4 (512 wyświetleń)
0 Kudo

Dot.: The sims 4 - gra zniknęła

Community Manager

Hej @Majussiaaaa 

 

Ostatnia odpowiedź w tym temacie została udzielona około 3 lata temu, w związku z zasadami związanymi z odkopywaniem starych tematów ten wątek zamykam Standard smile 

 

W obecnej chwili, z racji panujących na całym świecie ograniczeń, kontakt telefoniczny nie jest możliwy. Możesz skontaktować się z nami poprzez email w języku polskim, lub poprzez czat w języku angielskim Standard smile link

 

 

Wiadomość 4 z 4 (500 wyświetleń)
0 Kudo

ea-promo

Zabezpiecz swoje konto EA

Gdy będziesz ustawiać urządzenie jako zaufane, wyślemy Ci kod, by się upewnić się, że Ty to Ty.

Dowiedz się więcej o weryfikacji logowania

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem