The Sims 4, problem z uruchomieniem błąd 0e6d1221:1df4e8dc

autor: Krissollus
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

Zaakceptowane rozwiązanie

The Sims 4, problem z uruchomieniem błąd 0e6d1221:1df4e8dc

[ Edytowane ]
★★★ Novice

Witam. High five

Mój problem polega na tym, że gdy próbuje uruchomić grę The Sims 4 wyskakuje taki komunikat (obrazek w załączniku)

Na wstępie jeszcze dodam, iż próbowałem: naprawić grę na Origin, robić re-install oraz aktualizować sterowniki karty graficznej. Oczywiście bez sukcesu.

Problem na pewno nie polega na tym, że mam za słabą maszynę.

 

Specyfikacje:

Procesor: Intel Core i5 650

Karta graficzna: Nvidia GeForce GTX 960

RAM: 12GB

System: Windows 10 Home

 

Proszę o pilną pomoc, gdyż ostatnio naszła mnie wielka ochota pogrania w Simsy. Standard smile
O! I jeszcze gdyby to coś dało, grę nabyłem w pakiecie Origin Access.

Pozdrawiam. Wink

Wiadomość 1 z 13 (34 653 wyświetleń)
0 Kudo

Zaakceptowane rozwiazanie

Dot.: The Sims 4, problem z uruchomieniem. Proszę o pomoc!

Dobrze więc spróbuj użyć opcji Naprawy gry.

Naciśnij na ikonę gry (w bibliotece Origin) Prawym Przyciskiem Myszy (PPM) oraz wybierz opcję Napraw.

 

Jeśli to nie pomoże wykonaj czysty rozruch systemu. Więcej informacji jak go wykonać oraz jak z niego korzystać znajdziesz TUTAJ oraz TUTAJ.

 

Zobacz w watku

Wiadomość 6 z 13 (39 821 wyświetleń)

Wszystkie odpowiedzi

Dot.: The Sims 4, problem z uruchomieniem. Proszę o pomoc!

Hej.

Na początek wyłącz opcję Origin w grze.

Aby to zrobić naciśnij napis Origin w górnej części aplikacji. Następnie wybierz Ustawienia aplikacji -> Więcej -> Origin w grze.

 

Dodatkowo:

  1. Zaktualizuj sterowniki graficzne.  ( http://www.nvidia.com/Download/index.aspx?lang=en-us )
  2. Upewnij się, że gra korzysta z dedykowanej karty graficzne.
    • Uruchom Panel sterowania NVIDIA
    • Przejdź do Ustawień programu
    • Z pierwszej listy wybierz aplikację The Sims 4
    • Z drugiej listy wybierz Procesor NVIDIA o dużej wydajności

POWODZENIA!

Wiadomość 2 z 13 (34 634 wyświetleń)

Dot.: The Sims 4, problem z uruchomieniem. Proszę o pomoc!

★★★ Novice

Cześć!

Dzięki za odpowiedź, ekran ustawień programu powinien wyglądać w ten sposób?

Wiadomość 3 z 13 (34 630 wyświetleń)
0 Kudo

Dot.: The Sims 4, problem z uruchomieniem. Proszę o pomoc!

Hmm najwidoczniej The Sims 4 ma jakiś mały problem z wykrywaniem dedykowanej karty graficznej. Czy możesz użyć tej karty, tak jak na poniższym obrazie?

tbqmaeu5ak7p.jpg

Wiadomość 4 z 13 (34 626 wyświetleń)

Dot.: The Sims 4, problem z uruchomieniem. Proszę o pomoc!

★★★ Novice

Cześć!

Wiem, że to może być głupie, ale nie mam takiej opcji. U mnie ten ekran wygląda w ten sposób:

Wiadomość 5 z 13 (34 622 wyświetleń)

Dot.: The Sims 4, problem z uruchomieniem. Proszę o pomoc!

Dobrze więc spróbuj użyć opcji Naprawy gry.

Naciśnij na ikonę gry (w bibliotece Origin) Prawym Przyciskiem Myszy (PPM) oraz wybierz opcję Napraw.

 

Jeśli to nie pomoże wykonaj czysty rozruch systemu. Więcej informacji jak go wykonać oraz jak z niego korzystać znajdziesz TUTAJ oraz TUTAJ.

 

Wiadomość 6 z 13 (39 822 wyświetleń)

Dot.: The Sims 4, problem z uruchomieniem. Proszę o pomoc!

Community Manager (retired)

@Krissollus Hej!

 

Mam nadzieję, że kroki zaproponowane przez @Revan2000s pomogą. Standard smile Podobny komunikat błędu mieliśmy już zgłaszany wcześniej i co pomagało również to wyłączenie opcji Origin w Grze dla gry Sims 4 oraz uruchomienie jej w trybie okienkowym lub opcjonalnie w trybie 32 bitów (Właściwości gry) :

 

 

8893354.PNG

 

88933544.PNG

Wiadomość 7 z 13 (34 603 wyświetleń)

Dot.: The Sims 4, problem z uruchomieniem. Proszę o pomoc!

[ Edytowane ]
★★★ Novice

Cześć!
Wow! Dzięki Revan, czysty rozruch systemu zadziałał. Powiedz mi tylko jeszcze jedną rzecz. Po rozruchu mogę normalnie zacząć odpalać programy po kolei? Cool

Odix, dzięki za odpowiedź, jeżeli sytuacja kiedykolwiek się powtórzy, a rozruch systemu nic nie da, nie omieszkam się skorzystać z twoich porad. Nerd

Temat więc ogłaszam zamkniętym. Dzięki za zaangażowanie! Wink

Wiadomość 8 z 13 (34 592 wyświetleń)

Dot.: The Sims 4, problem z uruchomieniem. Proszę o pomoc!

Czynności do wykonania po czystym rozruchu także są tam opisane Standard smile

Spoiler
  • Na ekranie startowym wyszukaj polecenie msconfig. (W systemie Windows 10 użyj pola Wyszukiwanie w menu Start. W systemie Windows 8 lub Windows 8.1 szybko przesuń od prawej krawędzi do środka ekranu, a następnie naciśnij panel Wyszukiwanie. Jeśli używasz myszy, wskaż prawy dolny róg ekranu i kliknij panel Wyszukiwanie).
  • W wynikach wyszukiwania wybierz pozycję msconfig lub Konfiguracja systemu.
  • Na karcie Ogólne naciśnij lub kliknij pozycję Uruchamianie normalne.
  • Naciśnij lub kliknij kartę Usługi, wyczyść pole wyboru Ukryj wszystkie usługi firmy Microsoft, a następnie naciśnij lub kliknij przycisk Włącz wszystkie.
  • Naciśnij lub kliknij kartę Uruchamianie, a następnie naciśnij lub kliknij pozycję Otwórz Menedżera zadań.
  • W Menedżerze zadań włącz wszystkie programy startowe, a następnie naciśnij lub kliknij przycisk OK.
  • Po wyświetleniu monitu o ponowne uruchomienie komputera naciśnij lub kliknij przycisk Uruchom ponownie
Wiadomość 9 z 13 (34 583 wyświetleń)

Dot.: The Sims 4, problem z uruchomieniem. Proszę o pomoc!

★★★ Novice
Aj faktycznie nie doczytałem. Mój błąd, dzięki za odpowiedź!
Wiadomość 10 z 13 (34 580 wyświetleń)

ea-promo

Zabezpiecz swoje konto EA

Gdy będziesz ustawiać urządzenie jako zaufane, wyślemy Ci kod, by się upewnić się, że Ty to Ty.

Dowiedz się więcej o weryfikacji logowania

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem