The Sims 4 gra nie reaguje

autor: julkakluczynska
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

Zaakceptowane rozwiązanie

The Sims 4 gra nie reaguje

★★★ Newbie

Gra nie reaguje po dwukrotnym kliknięciu. Wcześniej jeszcze wyskakiwał błąd inicjacji. Nie wiem co robić próbowałam naprawić grę w Origin i czyściłam CCleaner' em i nadal nic.

Warto zaznaczyć że przedtem gra działała na tym laptopie ale musiałam odinstalować żeby wgrać nowe sterowniki i poreperować pamięć laptopa i dwa dni temu gdy zainstalowałam Simsy wyskakiwał właśnie ten błąd inicjacji po tym odinstalowałam Origin wyczyściłam laptopa i zainstalowałam Origin ( z płyty tak samo jak Simsy więc nie pirackie) nie zadziałało. Po tym odinstalowałam Simsy i zainstalowałam ponownie... nadal komunikat związany z inicjacją. Teraz zmieniłam ustawienia na zgodność z Windows XP (z dodatkiem Service Pack 2) i gra nie reaguje . 

 

 

 

 

 

Windows 7 Ultimate

Service Pack 1

Procesor : Intel(R) Pentium(R) CPU B950 @ 2.10GHz 

Pamięć RAM (zainstalowana) : 8GB

 

Błagam o pomoc !!!

Wiadomość 1 z 3 (5 075 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Zaakceptowane rozwiazanie

Dot.: The Sims 4 gra nie reaguje

Community Manager (retired)

@julkakluczynska Witaj!

 

Prosiłbym abyś sprawdziła, kroki opisane przeze mnie w tym wątku, dotyczącym problemów z działaniem/uruchomieniem gry Sims 4. Jeśli kroki nie pomogą podeślij nam proszę zrzut ekranu o błędzie i plik DXDIAG

 

Trzymam kciuki Fingers crossed

Zobacz w watku

Wiadomość 2 z 3 (5 881 wyświetleń)

Wszystkie odpowiedzi

Dot.: The Sims 4 gra nie reaguje

Community Manager (retired)

@julkakluczynska Witaj!

 

Prosiłbym abyś sprawdziła, kroki opisane przeze mnie w tym wątku, dotyczącym problemów z działaniem/uruchomieniem gry Sims 4. Jeśli kroki nie pomogą podeślij nam proszę zrzut ekranu o błędzie i plik DXDIAG

 

Trzymam kciuki Fingers crossed

Wiadomość 2 z 3 (5 882 wyświetleń)

Dot.: The Sims 4 gra nie reaguje

★★★ Newbie
Dziękuje za szybką odpowiedź okazało się że musialam przeinstalować na inny dysk 🙂 Jeszcze raz bardzo dziękuje za chęć pomocy mi .
Wiadomość 3 z 3 (5 059 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

ea-promo

Zabezpiecz swoje konto EA

Gdy będziesz ustawiać urządzenie jako zaufane, wyślemy Ci kod, by się upewnić się, że Ty to Ty.

Dowiedz się więcej o weryfikacji logowania

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem