The Sims 4- czy da się ponownie zrealizować kod na tym samym koncie?

autor: hejkarolka
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

The Sims 4- czy da się ponownie zrealizować kod na tym samym koncie?

★★★ Newbie

Dostałam w prezencie NOWĄ oryginalną płytę z grą The Sims 4 , założyłam konto EA, pobrałam Origin zgodnie z zaleceniami po uruchomieniu płytki. Wpisałam kod, rozpoczęła się instalacja, ale z racji tego, że mój internet nie działa zbyt szybko kilkakrotnie zawieszałam instalowanie i wznawiałam następnego dnia i wszystko szło poprawnie, tyle że powoli. Na jakis czas zapomniałam o instalacji i kiedy po ok. miesiącu przerwy włączyłam Origin, wyskoczył komunikat, ze do kontynuowania instalacji konieczne jest zaktualizowanie Origin do najnowszej wersji. 14% gry, które zdołało się pobrać wciąż było widoczne w bibliotece gier... Po aktualizacji Origin trzeba go było tylko uruchomić ponownie, zalogowałam się i zobaczyłam że instalacja wcale się nie wznowiła, a Simsy zniknęły z biblioteki gier. Próbowałam kilka razy dodać grę ponownie, ale wyskakuje mi błąd - kod produktu został już zrealizowany. Tyle że gra nie została nawet do końca zainstalowana i podkreślam, ze wszystkie próby instalacji, łącznie z tą która się rozpoczęła były z tego samego konta!

Czy da się jakoś to rozwiązać bez kupowania nowego kodu?

Wiadomość 1 z 4 (1 144 wyświetleń)
0 Kudo

Dot.: The Sims 4- czy da się ponownie zrealizować kod na tym samym koncie?

Community Manager (retired)

@hejkarolka Hej!

 

Zerknij proszę do tego wątku, gdzie uzyskasz odpowiedzi i sugestie co dalej robić. Standard smile

Wiadomość 2 z 4 (1 135 wyświetleń)

Dot.: The Sims 4- czy da się ponownie zrealizować kod na tym samym koncie?

★★★ Newbie

Czy już rozwiązałaś/eś ten problem, jeśli tak czy uzyskałeś jakaś wskazówkę którą mógł byś się podzielić ??

mam ten sam problem

Wiadomość 3 z 4 (479 wyświetleń)
0 Kudo

Dot.: The Sims 4- czy da się ponownie zrealizować kod na tym samym koncie?

★★★★★ Expert

@Kiara223645  Witaj Standard smile

 

Sprawdź czy logujesz się do prawidłowego swojego konta albo nie wskoczyła przez przypadek do ukrytych - jak to sprawdzić jest podane w linku w poście wyżej.

 

Jeżeli mimo tego nadal gry nie ma na koncie, musisz skontaktować się z pomocą techniczną EA - Kontakt z Centrum Pomocy pomogą ci odzyskać grę.

Kontakt możliwy telefonicznie lub przez stronę help.ea.com

 

Ten temat zamykam, zgodnie z zasadami forum dot. odkopywania starszych wątków - Został założony blisko 5 lat temu.

Wiadomość 4 z 4 (450 wyświetleń)

ea-promo

Zabezpiecz swoje konto EA

Gdy będziesz ustawiać urządzenie jako zaufane, wyślemy Ci kod, by się upewnić się, że Ty to Ty.

Dowiedz się więcej o weryfikacji logowania

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem