The Sims 4 Witaj w Pracy Aresztowanie podejrzanego

autor: Herdox
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

The Sims 4 Witaj w Pracy Aresztowanie podejrzanego

★★★ Novice

Witam,
Niedawno zacząłem grać w The Sims 4 Witaj w pracy karierą detektywa. Problem pojawia się kiedy potrzebuję aresztować podejrzanego. Na początku wszystko było ok, ale później kiedy szukałem podejrzanego to nie mogłem go znaleźć. Powodem jest fakt, że takiego Sima nie ma. Czekałem cała zmianę i nic. Po zwolnieniu się i ponownym zatrudnieniu błąd nadal występuje. Miałem 6 wskazówek: Młody dorosły, koszula z długim rękawem, eleganckie spodnie, mężczyzna, rude włosy, wybuchowy (coś w tym stylu).

Na stronie EA Pomoc znalazłem informację, że naprawa The Sims 4 na platformie Origin powinna pomóc, ale to też nie zadziałało.
Za wszelką pomoc dziękuję.

Wiadomość 1 z 4 (6 201 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: The Sims 4 Witaj w Pracy Aresztowanie podejrzanego

[ Edytowane ]
★★★ Novice

Aktualizuję temat dodając 2 zdjęcia. Pierwszy pokazuje wskazówki jakie mam. Drugie pokazuje Sima, który pasuje do opisu, ale gra twierdzi, że to nie on.

https://drive.google.com/open?id=0B9Y5kdW-LSj-T1M4RnZUZlp5N2s Dodaję mój save.

Pomocy.

Wiadomość 2 z 4 (6 183 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: The Sims 4 Witaj w Pracy Aresztowanie podejrzanego

★★★ Newbie

u mnie problem - nie ma podejrzanego ! zarty sobie robicie?? kiedy zostanie to naprawione, o problemie wiecie od dawna !

Wiadomość 3 z 4 (5 994 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: The Sims 4 Witaj w Pracy Aresztowanie podejrzanego

★ Guide

Może sprawdź czy błąd występuje w nowej grze. U mnie na starym zapisie błąd nadal istnieje, ale w nowej grze już go nie ma.

Wiadomość 4 z 4 (5 976 wyświetleń)

ea-promo

Zabezpiecz swoje konto EA

Gdy będziesz ustawiać urządzenie jako zaufane, wyślemy Ci kod, by się upewnić się, że Ty to Ty.

Dowiedz się więcej o weryfikacji logowania

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem