Symbol ładowania + brak pucharów

autor: MattRiddler
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

Zaakceptowane rozwiązanie

Symbol ładowania + brak pucharów

[ Edytowane ]
★ Novice

Witam, 

 

Od ponad tygodnia pojawia się u mnie kilka błędów. Nie wiem czy są ze sobą powiązane

 

1) Pierwszy błąd to ciągle wyświetlający się symbol ładowania, który wiążę się z brakiem wyświetlania informacji o sezonach na ekranie. Nie ma problemu z wejściem i rozegraniem meczu w Sezonach lub wejścia do zakładki 'Bieżący sezon' natomiast nie ma możliwości rozegrania meczów pucharowych. 

2) Od czasu pojawienia się tego błędu zauważyłem, że po kilku rozegranych meczach nie mam możliwości dokonywania zmian w zespole: wyświetla się ekran "GOTOWE", często po powrocie do gry następuje zawieszenie.

 

 Edit: Zaznaczę jeszcze, że problem pojawia się na Playstation 3

 

 

Wiadomość 1 z 3 (99 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Zaakceptowane rozwiazanie

Dot.: Symbol ładowania + brak pucharów

Community Manager

Hej @MattRiddler

 

Zacznijmy od wyczyszczenia pamięci podręcznej konsoli. Często tego typu problemy powiązane są z tym, że pliki uległy uszkodzeniu podczas zapisu. 

 

 

Spoiler

PlayStation 3

  1. Wciśnij przycisk PS na kontrolerze, aby uruchomić menu XrossMediaBar™ (XMB™).
  2. Wybierz zakładkę „Gra”.
  3. Wybierz Narzędzie danych gier i wciśnij przycisk X.
  4. Znajdź i usuń dane gry oraz pobrane pliki składów drużyn.

 

Zobacz w watku

Wiadomość 2 z 3 (91 wyświetleń)

Wszystkie odpowiedzi

Dot.: Symbol ładowania + brak pucharów

Community Manager

Hej @MattRiddler

 

Zacznijmy od wyczyszczenia pamięci podręcznej konsoli. Często tego typu problemy powiązane są z tym, że pliki uległy uszkodzeniu podczas zapisu. 

 

 

Spoiler

PlayStation 3

  1. Wciśnij przycisk PS na kontrolerze, aby uruchomić menu XrossMediaBar™ (XMB™).
  2. Wybierz zakładkę „Gra”.
  3. Wybierz Narzędzie danych gier i wciśnij przycisk X.
  4. Znajdź i usuń dane gry oraz pobrane pliki składów drużyn.

 

Wiadomość 2 z 3 (92 wyświetleń)

Dot.: Symbol ładowania + brak pucharów

[ Edytowane ]
★ Novice

Pierwszy krok wykonany, niestety błąd występuje nadal.

 

Edit: Wszedłem po gry przed chwilą i okazuje się, że problem się rozwiązał. Zapewne plasystation potrzebował restartu o czym nie pomyślałem. Dzięki wielkie za pomoc

Wiadomość 3 z 3 (83 wyświetleń)

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem

fifa-20-player-splash

Zabezpiecz swoje konto FIFA

Włącz weryfikację logowania, aby chronić swoje dane i uzyskać dostęp do aplikacji FUT Web App.

Zobacz więcej w centrum pomocy EA