Sterowanie PC kontroler

autor: DamianKowal0911
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

Sterowanie PC kontroler

★★★ Newbie

Witam. 

Problem  z sterowaniem gry Fifa 17 .

 controllers become *oldoverallrating

Co mam zrobić nie idzie ustawić ustawień.

Proszę o pomoc jak to zrobić . 

Wiadomość 1 z 6 (728 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Sterowanie PC kontroler

Community Manager

Hej @DamianKowal0911,

 

Spróbuj poniższego rozwiązania:

 

- Zmień nazwę folderu FIFA 17 ( znajdującego się w folderze Dokumenty ) na "FIFA 17 kopia"

- W lokalizacji FIFA 17\settings są Twoje lokalnie zapisane stany gier (jeżeli opcja "Zapisy gier w chmurze" jest wyłączona jest to jedyne miejsce gdzie są one przechowywane) 

 

Przejdź do programu Origin, kliknij prawym przyciskiem myszy na okładkę gry i wybierz Napraw. Po chwili powinieneś otrzymać komunikat iż gra jest gotowa do uruchomienia.

 

Mam nadzieję że to rozwiązało Twój problem Standard smile 

Wiadomość 2 z 6 (710 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Sterowanie PC kontroler

★★★ Newbie

niestety mam ten sam problem i to nie pomaga...

Wiadomość 3 z 6 (661 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Sterowanie PC kontroler

Community Manager

Hej @szymszym69pl,

 

Pliki konfiguracji kontrolera zapisane są w Twoim profilu. W momencie gdy go usuniesz lub zmieniając nazwę folderu FIFA 17 w Dokumentach, po ponownym uruchomieniu gry utworzy się on na nowo.

Wiadomość 4 z 6 (653 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Sterowanie PC kontroler

★★★ Newbie
Usunąłem cały plik profilu i to pomogło, ale teraz gdy chce grać karierę w trakcie meczu gra się wyłącza, bez żadnego okienka błędu czy cokolwiek, jest zacięcie i po chwili pulpit, pozdrawiam
Wiadomość 5 z 6 (648 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Sterowanie PC kontroler

Community Manager (retired)

@szymszym69pl Hej!

 

Spróbuj raz jeszcze z kroki poniżej z uwzględnieniem wyłączenia zapisów w chmurze:

 

USZKODZONE PLIKI ZAPISU/USTAWIEŃ  wyłącz zapisy w chmurze (Origin > Ustawienia aplikacji > Instalacje i zapisane stany gry > Zapisane stany gry WYŁĄCZ) następnie zmień nazwę folderu FIFA 17 na np. FIFA 17 kopia, katalog ten znajduje się w bibliotece Dokumenty (%USERPROFILE%\Dokumenty lub %USERPROFILE%\Moje dokumenty) >  Po czym uruchom grę bez zmieniania ustawień!

 

Uwaga: zapisy gry Droga do Sławy oraz trybu KARIERA/Pro Club mogą zostać usunięte! 

 

ANTYWIRUS/FIREWALL - Dla celów testowych spróbuj wyłączyć chwilowo oprogramowanie antywirusowe (ochronę w czasie rzeczywistym) -   aby wykluczyć iż AV powoduje wyłączanie się  gry- opcjonalnie można dodać do wyjątków antywirusa folder Origin C:\Pliki Programów (x86)\Origin oraz folder instalacji gry (domyślnie) Origin Games C:\Pliki Programów (x86)\Origin Games

 

INFO: Mieliśmy niestety zgłoszenia, że antywirus AVG czy Mcaffe mogą powodować właśnie taki stan rzeczy

 

Tryb kariery jak i jej zapisy jest trybem lokalnym, więc spróbuj jeszcze przeinstalować grę po wykonaniu powyższych czynności oraz raz jeszcze uruchom grę nie zmieniają domyślnych ustawień. 

 

Powodzenia!

Wiadomość 6 z 6 (644 wyświetleń)

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem

fifa-20-player-splash

Zabezpiecz swoje konto FIFA

Włącz weryfikację logowania, aby chronić swoje dane i uzyskać dostęp do aplikacji FUT Web App.

Zobacz więcej w centrum pomocy EA