Skradzione konto

autor: JekaKreet1
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

Zaakceptowane rozwiązanie

Skradzione konto

★★★ Newbie

Witam, mam problem, gdyż po dłuższym chciałem skorzystać z usługi Origin i nie mogąc się zalogować wszedłem na maila i zauważyłem, że miesiąc temu ktoś z Ukrainy włamał się na moje konto po czym zmienił mój nick i hasło oraz pytanie pomocnicze. Mail i hasło nadal są jednak w moim posiadaniu, lecz chcąc teraz zmienić swój nick lub jakiekolwiek ustawienia bezpieczeństwa nie mogę tego zrobić, gdyż pytanie pomocnicze jest po ukraińsku lub rosyjsku. Stąd moja gorąca prośba o przywrócenie mojego pytania pomocniczego lub chociaż zresetowanie. Podejrzewam, że mają Państwo wgląd w to, skąd dokonywane były transakcje zakupu gier, stąd pewność, że konto jest moje. Liczę na szybkie rozpatrzenie sprawy i jakąkolwiek pomoc.

Wiadomość 1 z 2 (541 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Zaakceptowane rozwiazanie

Dot.: Skradzione konto

Witaj

 

Jako tako włamania na konto nie trzeba udowadniać, bo jest to do wykrycia przez suport EA więc odeślę cię do dalszych informacji:

 

Włamanie na konto to poważna sytuacja nie cierpiąca zwłoki.

 

Sprawdź pierwsze kroki przedstawione w TYM linku.

Jeśli to nie pomoże skontaktuj się przez ten formularz

 

1.Wybierz swoją grę lub – jeśli sytuacja nie dotyczy konkretnej gry – Origin .

2.Wybierz dowolną platformę.

3.Jako temat wybierz Zarządzaj kontem.

4.Jako problem wybierz Włamanie na konto.

5.Podaj ewentualne dodatkowe informacje i kliknij przycisk Wybierz sposób kontaktu, od siebie dodam że w takim wypadku najlepiej kontaktować się telefonicznie wybierając opcję "Zadzwoń do mnie"(bezpłatnie) albo kontaktując się samemu.

tel. +48 (22) 397 08 40 czynne od Poniedziałku do Piątku od 12-21

 

 

Do weryfikacji przydatne będą: Adres e-mail, na który było zarejestrowane Twoje konto EA. Nazwy użytkownika lub konta konsolowe (tagi gracza Xbox czy online ID w sieci PlayStation™Network) powiązane z Twoim kontem EA. Numery faktur lub kody produktu do gier zakupionych na tym koncie.

 

Od siebie POLECAM dwustopniową weryfikację w celu zabezpieczenia konta. Jak takową zrobić znajdziesz TUTAJ

Zobacz w watku

Wiadomość 2 z 2 (711 wyświetleń)

Wszystkie odpowiedzi

Dot.: Skradzione konto

Witaj

 

Jako tako włamania na konto nie trzeba udowadniać, bo jest to do wykrycia przez suport EA więc odeślę cię do dalszych informacji:

 

Włamanie na konto to poważna sytuacja nie cierpiąca zwłoki.

 

Sprawdź pierwsze kroki przedstawione w TYM linku.

Jeśli to nie pomoże skontaktuj się przez ten formularz

 

1.Wybierz swoją grę lub – jeśli sytuacja nie dotyczy konkretnej gry – Origin .

2.Wybierz dowolną platformę.

3.Jako temat wybierz Zarządzaj kontem.

4.Jako problem wybierz Włamanie na konto.

5.Podaj ewentualne dodatkowe informacje i kliknij przycisk Wybierz sposób kontaktu, od siebie dodam że w takim wypadku najlepiej kontaktować się telefonicznie wybierając opcję "Zadzwoń do mnie"(bezpłatnie) albo kontaktując się samemu.

tel. +48 (22) 397 08 40 czynne od Poniedziałku do Piątku od 12-21

 

 

Do weryfikacji przydatne będą: Adres e-mail, na który było zarejestrowane Twoje konto EA. Nazwy użytkownika lub konta konsolowe (tagi gracza Xbox czy online ID w sieci PlayStation™Network) powiązane z Twoim kontem EA. Numery faktur lub kody produktu do gier zakupionych na tym koncie.

 

Od siebie POLECAM dwustopniową weryfikację w celu zabezpieczenia konta. Jak takową zrobić znajdziesz TUTAJ

Wiadomość 2 z 2 (712 wyświetleń)

black-origin-bg

ZASADY I WYTYCZNE FORUM ORIGIN

Przestrzegaj tych zasad i wytycznych, gdy publikujesz coś na forum Origin.

Przeczytaj zasady

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem