Skasowanie ultimate team

autor: pysiek5
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

Zaakceptowane rozwiązanie

Skasowanie ultimate team

★★ Novice

Witam, nie wiem z jakiego powodu dostałem powiadomienie za działania nie zgodne z regulaminem oraz zmieniono nazwę i herb mojego klubu który istniał od roku zmieniono mi ligę online i zabrano monety . Mój klub sie nazywał minecraft team a teraz Bari FC proszę o szybką odpowiedz gdyż chce grac dalej No a nie moge :-/

Wiadomość 1 z 4 (221 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Zaakceptowane rozwiazanie

Dot.: Skasowanie ultimate team

Community Manager (retired)

Witaj @pysiek5

 

Rozumiem, że chciałbyś jak najszybciej wrócić do gry ze swoim starym klubem, jednak jeśli został on usunięty za działania niezgodne z naszym regulaminem, musisz skontaktować się z odpowiednim zespołem, aby wyjaśnić sytuację.

 

Wystarczy, że napiszesz na adres lets_talk@ea.com i w treści wiadomości wpiszesz:

 

  • Imię i nazwisko:
  • Nazwa gry / produktu:
  • Nazwa użytkownika: (Nazwa użytkownika to twoje ID, identyfikator internetowy PlayStation™Network, tag gracza Xbox LIVE lub nazwa użytkownika w grze)
  • Adres e-mail powiązany z Kontem EA:
  • Gdzie kupiono grę lub produkt?
  • Doszło do zablokowania czy zawieszenia?
  • Otrzymany komunikat o błędzie lub powiadomienie (jeśli dotyczy):
  • Szczegóły sprawy:

Ostateczna decyzja będzie należeć do wspomnianego zespołu i zostaniesz o niej poinformowany mailowo.

 

Powodzenia i trzymam kciuki, aby udało się odzyskać poprzedni klub Fingers crossed

Zobacz w watku

Wiadomość 3 z 4 (213 wyświetleń)

Wszystkie odpowiedzi

Stracilem klub pomocy

★★★ Newbie
witam , dzis stracilem klub za zekome doladowywanie coinsow lub dzialan nie zkodnych z regulaminem , gdzie pisalo ze zostalem ostrzerzony iż zekomego ostrzerzenia nie otrzymalem czy moge jakos odzyskac moj stary klub?
Wiadomość 2 z 4 (204 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Skasowanie ultimate team

Community Manager (retired)

Witaj @pysiek5

 

Rozumiem, że chciałbyś jak najszybciej wrócić do gry ze swoim starym klubem, jednak jeśli został on usunięty za działania niezgodne z naszym regulaminem, musisz skontaktować się z odpowiednim zespołem, aby wyjaśnić sytuację.

 

Wystarczy, że napiszesz na adres lets_talk@ea.com i w treści wiadomości wpiszesz:

 

  • Imię i nazwisko:
  • Nazwa gry / produktu:
  • Nazwa użytkownika: (Nazwa użytkownika to twoje ID, identyfikator internetowy PlayStation™Network, tag gracza Xbox LIVE lub nazwa użytkownika w grze)
  • Adres e-mail powiązany z Kontem EA:
  • Gdzie kupiono grę lub produkt?
  • Doszło do zablokowania czy zawieszenia?
  • Otrzymany komunikat o błędzie lub powiadomienie (jeśli dotyczy):
  • Szczegóły sprawy:

Ostateczna decyzja będzie należeć do wspomnianego zespołu i zostaniesz o niej poinformowany mailowo.

 

Powodzenia i trzymam kciuki, aby udało się odzyskać poprzedni klub Fingers crossed

Wiadomość 3 z 4 (214 wyświetleń)

Dot.: Stracilem klub pomocy

[ Edytowane ]
Community Manager (retired)

Cześć @HEROLEK321

 

Przeniosłam Twój post do tego wątku Wink Powyżej znajdziesz informacje o tym, jak odwołać się od decyzji o usunięciu klubu.

 

Pozdrawiam!

Wiadomość 4 z 4 (189 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem

fifa-20-player-splash

Zabezpiecz swoje konto FIFA

Włącz weryfikację logowania, aby chronić swoje dane i uzyskać dostęp do aplikacji FUT Web App.

Zobacz więcej w centrum pomocy EA